• Visos kelionės

  ITAKA kainomis!

 • Puiki galimybė įsigyti

  kelionę išsimokėtinai!

 • Daugelį viešbučių aplankėme patys!
 • ITAKA Lenkijoje

  Nr. 1

Paieškos rezultatų nėra. Norite kelionės pasiūlymo? Lauksime Jūsų skambučio +370 52 444 333 arba laiško info@kelionespervarsuva.lt


Apie kryptį

Krabi provincijos salos – itin gražios, o sezono metu jose mažiau žmonių. Nuostabios smėlio kasos, kuriose auga palmės, urvai uolose, povandeninio pasaulio įvairovė - čia gausybė įvairiaspalvių žuvų, kurias galima maitinti tiesiog iš rankos. Provincijoje daugybė salų, prie kurių Jūsų kateris būtinai sustos, kad galėtumėte geriau apžiūrėti šių vietovių grožybes, nusifotografuoti, o kartais tiesiog pagulinėti ant balto smėlio.

Kurortiniai miesteliai

Ao Nang - daugybė barų ir restoranų, gerai išvystyta viešbučių infrastruktūra. Railay - puikios sąlygos alpinizmui. Rytinė Railay dalis yra žinoma dėl naktinių renginių po atviru dangumi. Sala Koh Lanta - populiarumu nė kiek neatsiliekanti nuo kitų, tačiau čia mažiau turistų.

Paplūdimiai

Ao Nang - smėlėtas, su pėsčiųjų taku, parduotuvėmis ir barais; Railay - apsupti įspūdingų uolų ir atogrąžų miško, žinomi kaip gražiausi pasaulyje; Noppharat Thara - puikus paplūdimys, gan tylioje vietoje, galėsite ramiai degintis. Seklus vanduo, todėl ši vieta rekomenduojama šeimoms su vaikais.

Verta išbandyti!

 • Meditaciją budistų šventykloje
 • Tradicinį tailandietišką masažą
 • Gatvės maistas - tai paprasta, nebrangu ir labai skanu.


Ką aplankyti Krabi?

Vykstančiųjų prie Krabi provincijos krantų laukia pasivaikščiojimas prie pačios gražiausios Tailando pakrantės Pra Nang, saugomos UNESCO.
Jūs savo akimis galėsite išvysti kalkinių uolų didybę, kurių viršūnės iškilusios 375 metrus virš jūros lygio. Tai kalnų laipiotojų Meka. Specialistai tvirtina, kad panašūs kalnų masyvai yra tik Prancūzijos pietuose. Daugiatoniai kalkių, stalaktitų, nutįsusių virš vandens, dariniai – nepakartojama šių vietovių peizažo dalis.

Railay paplūdimys yra nedidelėje įlankoje, pietinėje Tailando dalyje, Krabi provincijoje. Tai tikras atogrąžų rojaus kampelis, kuriam būdingas turkio spalvos vanduo ir baltas smėlis. Šis izoliuotas paplūdimys, apsuptas tankios augmenijos ir kalnų, prieinamas tik atplaukiant laiveliais, kurie kiekvienais metais atplugdo tūkstančius turistų. Ypač šią vietovę pamėgę žygeiviai ir alpinistai.

Ko Phi Phi yra nedidelis salynas, esantis Krabi provincijoje, pietų Tailande. Ko Phi Phi Don yra didžiausia šio archipelago sala, o Ko Phi Phi Leh – mažesnė, tačiau kur kas populiaresnė. Kitos salos yra tiesiog iš vandens išnirusios uolos. Koh Phi Phi vilioja kerinčiais balto smėlio paplūdimiais ir įvairiaspalviais koralų sodais. Salas galite aplankyti ir turistiniais laiveliais, kuriais organizuojamos vienos dienos ekskursijos iš Puketo.

Vos 8 km nuo miestelio centro įsikūrusi unikali šventykla, vadinama Tigro urvu. Šventykla yra įrengta oloje, o pagrindinis akcentas – didžiulė tigro skulptūra. Įėjimas į šventyklą yra nemokamas. Nuo šventyklos atsiveria nepakartojamas vaizdas. Ropščiantis į viršų atrodo, kad tuoj išgaruosi nuo žemės paviršiaus, bet įveikus stačius laiptus ir pamačius vaizdą supranti, kad vertėjo taip stengtis. Kopdami sutiksite būrį siautėjančių beždžionių su mažais beždžioniukais. Ant medžių pritvirtinta daug ženklų, perspėjančių turistus, kad beždžionių šerti negalima, nes jos gali būti agresyvios, tačiau tai netrukdo apačioje esančiai parduotuvei pardavinėti bananus, virš kurių kabo užrašas „Pamaitinkite beždžiones“

Saulei nusileidus čia užverda tikras gyvenimas: Krabi miestelis visoje šalyje garsėja savo naktiniais turgumis, į kuriuos pavalgyti susirenka tiek vietiniai gyventojai, tiek ir smalsūs turistai. Sutemus Krabi upės krantinę užplūsta daugybė kilnojamųjų restoranų: prekeiviai pasistato po porą grilių, atsigabena kalną daržovių, jūros gėrybių bei kitų produktų, o aplink išrikiuoja plastiko staliukus. Vos per keliolika minučių tuščią aikštę užpildo alkanų žmonių minia. Kadangi norinčių pavalgyti visada gerokai daugiau nei yra sėdimų vietų, čia neegzistuoja toks dalykas kaip „mano stalas“, visi sėda ten, kur yra laisva kėdė… Taigi šis turgus – puiki vieta susirasti naujų draugų, pasidalinti įspūdžiais ar tiesiog smagiai ir sočiai praleisti vakarą.

Virtuvė

Tailando virtuvę formavo bei valgymo įpročius paveikė šalimais esančios šalys – Malaizija, Kinija, Indija, Laosas, Birma. Tačiau per daugelį metų tajai sugebėjo sukurti ir savo gaminimo ir valgymo tradicijas, o kaimyninių šalių įsikišimas nulėmė tik dar puikesnį ir unikalesnį skonį, būdingą tik tailandietiškai virtuvei, kuriai nesvetimas daugybės ingredientų bei prieskonių derinimas. Tai viena geriausių virtuvių Rytų Azijoje. Pagrindinė tajų virtuvės savybė – maisto šviežumas. Čia ruošiami patiekalai iš ką tik nuskintų vaisių, išrautų daržovių ar pagautų jūros gėrybių. Tailando krantus skalauja dvi jūros, todėl šis kraštas gali pasigirti iš jūroje pagaudų gyvių įvairove. Nereikia atsisakyti paragauti žuvies, moliuskų, krevečių, krabų ar kalmarų, kurie paruošiami garuose, griliuje ar tiesiog išverdami. Šviežių jūros gėrybių galite nusipirkti „plaukiojančiuose“ turguose į kuriuos laiveliais suplaukia prekeiviai su savo laimikiu. Šie turgūs stebina maisto gausa, šviežumu ir įvairove. Dėl savo populiarumo jie veikia dieną ir naktį, netgi tamsiuoju paros metu turgus yra populiaresnis negu šviesiuoju laikotarpiu.

Esminis tajų virtuvės išskirtinumas – mokėjimas pagaminti patiekalus, kuriuose harmoningai susilieja aštrumas, sūrumas, saldumas ir kartumas. Pagrindiniai patiekalų ingredientai – ryžiai, čili pipiras ir kokoso pienas.

Suvenyrai

Turistai atsiminimui iš šalies gali parsivežti įvairiausių suvenyrų: tiek vietinių produktų, tiek įvairių niekučių. Dažniausiai yra vežamasi dramblių statulėlės, rankų darbo keraminiai dirbiniai, tailandietiško šilko gaminiai, papuošalai, odos dirbiniai. Dažnai galima įsigyti įvairių autentiškų, būdingų konkrečiam regionui, suvenyrų.