Nauji saugumo standartai

ATVYKSTANT Į LIETUVĄ IŠ LENKIJOS

Svarbu: nuo kovo 10 d. atvykstantys/ grįžtantys į Lietuvą privalės pateikti neigiamo Covid-19 PGR tyrimo arba antigeno testo rezultatą, gautą ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo.

Testo rezultato nereikės pateikti:
- asmenims iki 16 metų
- nuo COVID-19 paskiepytiems ar šia liga persirgusiems žmonėms, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų. Reikia turėti tai įrodanti dokumentą.

Išimtis taikoma keliaujantiems savo transporto priemone – bus galima atlikti tyrimą ir atvykus į Lietuvą.


Visiems asmenis, atvykstantiems ar grįžtantiems į Lietuvą iš užsienio šalių, privaloma 10 dienų izoliacija (yra galimybė sutrumptinti izoliaciją savo lėšomis 7 izoliacijos dieną atlikus COVID-19 (koronaviruso) tyrimą).

Net ir gavus neigiamą koronaviruso (COVID-19) testo atsakymą, visiems atvykusiems iš paveiktomis laikomų šalių izoliacija yra privaloma.

SVARBU!
Persirgusiems COVID-19 ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia, jeigu yra gydymo įstaigos pažyma ar skiepijimų sertifikatas (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų k.) apie persirgimą 180 dienų laikotarpiu iki atvykimo arba atliktą vakcinaciją.


Visiems, grįžtantiems ar atvykstantiems į Lietuvą bet kokiu transportu (oro, jūros, sausumos, nuosavu ar kt.) privaloma užsiregistruoti ir užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą.

Anketą galima užpildyti:

  • prieš atvykstant į Lietuvą, jeigu keliaujate vežėjų organizuojamais ir vykdomais tarptautiniais maršrutais visų rūšių transporto priemonėmis. Tokiu atveju registracijos patvirtinimą (QR kodą) pateikite įlipdami į transporto priemonę. (Operacijų vadovo sprendimas Nr. 1463 p. 2.3);
  • per 12 valandų nuo atvykimo / grįžimo į Lietuvą dienos, jeigu keliavote nuosavu transportu.

ATVYKSTANT Į LENKIJĄ

Nuo 2021 m. kovo 30 d. į/per Lenkiją keliaujant bet kokiu transportu (įskaitant tranzitą per Lenkijos teritoriją ir oro uostus) privalomas neigiamas COVID-19 testo rezultatas, ne senesnis nei 48 val. iki Lenkijos sienos kirtimo. Primami PGR ir antigeno testo rezultatai. Išimtys: pilnai paskiepyti asmenys ir persirgę ne seniau, negu prieš 6 mėn. pateikiant minėtų faktų patvirtinančius dokumentus. 

Taisyklės atvykstantiems į Lenkiją iš Šengeno zonos:

• Keliautojams taikoma izoliacija, nebent bus pateiktas neigiamas COVID-19 testo rezultatas (lenkų arba anglų kalbomis). Testas turi būti atliktas ne vėliau kaip per 48 valandas iki sienos kirtimo.
• Testo tipai: PGR arba antigenų.
• Naujosios taisyklės taikomos visoms transporto priemonėms: viešajam ir individualiam transportui bei sienos kirtimui pėsčiomis.
• Lenkijoje karantine esantys asmenys galės atlikti testą, kurio neigiamas rezultatas atleis nuo karantino.

Taisyklės atvykstantiems į Lenkiją iš už Šengeno erdvės ribų:

• Kiekvienam keliautojui bus taikomas karantinas.
• Testas, atliktas šalyje, iš kurios atvykstama, neatleidžia nuo karantino.
• Lenkijoje karantine esantys asmenys galės atlikti testą, kurio neigiamas rezultatas atleis nuo karantino.
• Testo tipai: PGR arba antigenų.

Išimtys:

• Nuo COVID-19 pilnai paskiepyti asmenys atleidžiami nuo izoliacijos. Tai bus taikoma žmonėms, kuriems išduota skiepijimo pažyma, patvirtinta Europos Sąjungoje;
• Persirgę SARS-CoV-2 virusu, ne ankščiau kaip likus 6 mėnesiams iki Lenkijos Respublikos sienos kirtimo dienos;
• Kariai ir Lenkijos Respublikos ginkluotųjų pajėgų darbuotojai arba sąjungininkų pajėgų kariai ir civiliai darbuotojai, policijos, sienos apsaugos, vidaus saugumo agentūros, muitinės ir mokesčių tarnybų, valstybinės priešgaisrinės tarnybos pareigūnai ir Valstybinė apsaugos tarnyba, Kelių transporto inspekcijos inspektoriai, atliekantys profesines užduotis;
• Diplomatinių atstovybių, konsulinių įstaigų nariai, tarptautinių organizacijų atstovai ir jų šeimos nariai, taip pat kiti asmenys, kertantys sieną pagal diplomatinį pasą.


Demėsio! Asmenys, atskrendantys į Varšuvos Šopeno oro uostą iš Šengeno ir ne Šengeno šalių, gali atlikti COVID-19 naujame, šiandien atidarytame tyrimų punkte. Neigiamas testo rezultatas atleis nuo privalomo karantino grįžtančius iš Šengeno ervei priklausančių šalių.
Tyrimų punktas randasi bagažo atsiėmimo salėje. Jis dirbs 7 dienas per savaitę nuo 6:30 iki paskutinio numatyto atvykimo (apie 24:00). Naujame tyrimų punkte galima atlikti antigeno testą (kaina: 200 PLN), kurio rezultatas popierine forma (anglų kalba) bus gautas per 20 minučių. Rezultatas bus įvestas į sistemą per 2 valandas, o tai pašalins keleivio karantino reikalavimą.


Kiekvieno atgalinio skrydžio į Lenkiją (taikoma visoms oro linijoms) klientai turi užpildyti keleivių buvimo vietos formą ir sveikatos deklaraciją. Tuščias formas bus galima rasti lėktuve, tačiau rekomenduojame jas atspausdinti ir užpildyti iš anksto.

Sveikatos deklaracijos / lokalizacijos formos PL versija

Sveikatos deklaracijos / lokalizacijos formos ENG versija

Ši pareiga taikoma kiekvienam keleiviui.


Visi Enter Air ir Smartwings vykdomų skrydžių keleiviai privalo atsispausdinti ir užpildyti sveikatos deklaraciją. Užpildytą deklaraciją registracijos metu reikia perduoti aptarnavimo darbuotojui oro uoste. Tai būtina norint gauti įlaipinimo kortelę ir tai bus tikrinama kiekvieno skrydžio metu (iš Lenkijos ir į Lenkiją), todėl kiekvienas turėtų turėti 2 kopijas. Formos pridedamos prie kelionės dokumentų.

Enter Air sveikatos deklaracijos forma

Smart Wings sveikatos deklaracijos forma


Nauji saugumo standartai atvykstant į šalis

EGIPTAS

Nuo 2020 m. Rugsėjo 1 d. visi keliautojai, keliaujantys į Egiptą, privalo turėti RT-PCR testo sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turėtų būti atliktas 72 valandas prieš numatytą skrydį į Egiptą. Alternatyva turistams, neturintiems minėto pažymėjimo, yra galimybė atvykus į Egiptą atlikti COVID-19 testus oro uoste. Testo kaina yra 30 USD / asm. Pareiga atlikti testą netaikoma vaikams iki 6 metų. Tyrimo procedūra nėra sudėtinga. Po testo turistai pervežami (įskaičiuota į užsakymo kainą) į savo užsakytą viešbutį, kur jie laukia 24 valandų, kol bus gauti testo rezultatai - per šį laiką galite naudotis viešbučio paslaugomis. Jei bandymo rezultatas bus teigiamas, karantinas vyksta įsigytame viešbutyje.

Klientai, nusprendę atlikti covid-19 RT-PCR testą, atvykę į paskirties vietą, privalo su savimi turėti paso kopiją, kad pagreitintų procedūrą.

Be to, visi keliautojai privalo užpildyti formą, kurią galite atsisiųsti iš čia

Testo atlikimas Egipte prieš išvykimą
Testą galima atlikti Hurgadoje, kaina apie: 30 USD / asmeniui, pervežimo kaina iš viešbučio: 10-12 USD / asmeniui. Gyvenant Marsa Alame, dėl pervežimo trukmės ir galbūt keliautojų skaičiaus pervežimo kaina gali svyruoti nuo 50 USD iki 250 USD / asmeniui. Išsamią informaciją galite gauti iš Itakos atstovo.
Jei susidaro bent apie 10 žmonių grupė, galima atlikti testą pačiame Marsa Alam, apytikslė tyrimo kaina: maždaug 50–65 USD / asmeniui.


MADEIRA

Madeiros autonominio regiono vyriausybė nuo 2020 liepos 1 d. įvedė COVID-19 testo reikalavimą visiems atvykstantiems į salą. Visi keliautojai, vykstantys į Madeirą, gali tai padaryti dviem būdais:

1. Pasidaryti testą ne kaip 72 valandas iki skrydžio ir užpildyti specialią deklaraciją. Neigiamo testo rezultatų dokumentas turi būti pateiktas anglų arba portugalų kalbomis.

2. Alternatyva turistams, neturintiems minėto pažymėjimo, yra galimybė atlikti COVID-19 testus oro uoste. Testas atliekamas Madeiros vyriausybės lėšomis, o visa testo procedūra neturėtų trukti ilgiau nei 1 valandą.

Užpildęs deklaraciją, turistas palieka oro uostą, pervežimas (įskaičiuota į užsakymo kainą) į jo užsakytą viešbutį. Ten jis laukia testo rezultato, kuris bus išsiųstas nurodytu telefono numeriu ne vėliau kaip per 12 valandų. Tik skrydį įsigijusieji keliautojai savarankiškai vyksta į jų užsakytą viešnagės vietą).

Kam netaikomas privalomo testo reikalavimas vykstant į Madeirą:
- Jaunesniems nei 12 metų asmenims (nereikia išskyrus atvejus, jeigu šeimos nariams nustatomi teigiami tyrimų rezultatai ar pasireiškus simptomams).
- Nereikia keliautojams, kurie per pastarąsias 90 dienų yra persirgę ir pasveikę nuo COVID-19 ir tai buvo užfiksuota atitinkamais tyrimais ir įregistruota gydymo įstaigoje (antikūnių tyrimai netinkami).
- Nereikia keliautojams, kurie jau yra gavę 2 vakcinas nuo koronoviruso (bei nuo 2-os vakcinos praėję daugiau nei 7 dienos).
!!! Abiems pastariesiems atvejams būtina turėti originalius patvirtinančius dokumentus iš https://e-sveikata.lt ar gydytojo su vertimu į anglų kalbą (jeigu originalas tik lietuvių kalba – reikalingas vertimų biuro antspaudu patvirtintas vertimas arba notaro patvirtintas vertimas).


Be to, 24–48 valandas prieš atvykdami į Madeirą, keliautojai turi užpildyti formą, kurią galima rasti adresu https://madeirasafe.com/#/login

Šiuo metu Madeiroje yra įvesta komendanto valanda. Draudžiama važiuoti viešaisiais keliais nuo 19:00 iki kitos dienos 5:00. Savaitgaliais viešaisiais keliais draudžiama važiuoti nuo 18:00 iki 05:00 kitos dienos (šeštadieniais ir sekmadieniais bei valstybinių švenčių dienomis). Pramoninė, komercinė ir paslaugų veikla ir toliau bus vykdoma esant būtinoms sąlygoms, tačiau ji turi būti uždaryta 18:00 darbo dienomis, o savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais bei valstybinių švenčių dienomis) - 17:00.Restoranai darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) gali veikti iki 22 val. Restoranai tik maistą išsinešimusi ir pristatymui.
Saugumo reikalavimai Madeiroje

Testo atlikimas Madeiroje prieš išvykimą
Išsamią informaciją apie tai, kaip atlikti testą vietoje, pateikia Itaka atstovas vietoje.
Antigeno testą galima atlikti nurodytoje medicinos įstaigoje. Pateikiame informacija apie testų kainas ir apytikslę pervežimo taksi kainą. Sąrašą rasite čia.


KANARŲ SALOS

Vykstant į Kanarų salos  būtina turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą.  Antigeno testo pažyma jau nėra aktuali. Pareiga taikoma visiems keliautojams, įskaitant vaikus nuo 6 metų. Asmenys neturintis pažymos su neigiamu testo rezultatu nebus įleidžiami į lėktuvą.

Pažyma su testo rezultatais turi atitikti šias sąlygas:

  1. turi būti išduota Sveikatos apsaugos ministerijos oficialiai pripažintos laboratorijos anglų kalba,
  2. bandymo rezultatas turi galioti 72 valandas nuo  mėginių ėmimo dienos,
  3. sertifikate turi būti: testo data ir laikas; išsami informacija apie testą atliekantį asmenį; už bandymą atsakingos laboratorijos pavadinimas; laboratorijos pobūdis; nedviprasmiška informacija apie neigiamą rezultatą

Prieš atvykdami į Ispaniją, visi keliautojai privalo užpildyti FCS formą, kurią galite rasti: https://www.spth.gob.es/ arba per SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH mobiliąją programėlę. Anketa turi būti užpildyta prieš pat kelionę - QR kodą gauti galima tik likus 48 valandoms iki įvažiavimo į Ispaniją. Pildant formą, būtina nurodyti vietos lėktuve numerį, kuris ne visada žinomas iš anksto (pvz., Užsakomiesiems skrydžiams). Tokiu atveju laukelis „sėdynės numeris“ turėtų būti užpildytas įrašant „1A“. Kiekvienas keliautojas turėtų gauti atskirą QR kodą, pareiga galioja ir vaikams. Užpildę formą gausite QR kodą, kuris turėtų būti atspausdintas arba parodytas mobiliojo įrenginio ekrane registruojantis ir nusileidus paskirties oro uoste.

Svarbu: neturint QR kodo, gali būti atsisakyta įlaipinti į lėktuvą.

Kanarų salose nuo 2020 m. Rugpjūčio 14 d. buvo atnaujintas reikalavimas uždengti burną ir nosį atvirose vietose vyresniems nei 6 metų žmonėms. Šiuo metu Kanarų salose yra įvesta komendanto valanda nuo 22:00 iki 06:00.
Kaukės vis dar galioja parduotuvėse, autobusuose ir viešose vietose. Viešbučio svečiai, judėdami po viešąją viešbučio teritoriją, privalo užsidengti nosį ir burną.
Prie baseino ir paplūdimyje kaukės dėvėti nereikia tik dviem atvejais: maudantis ir gulint ant gulto. Kaukę nuimti leidžiama ir valgant.
Už nesilaikymą yra numatyta 500 eurų bauda.

Testo atlikimas Kanarų salose prieš išvykimą
Išsamią informaciją apie tai, kaip atlikti testą vietoje, pateikia Itakos atstovas vietoje.
Antigeno testą galima atlikti nurodytose patalpose arba medicinos įstaigose. Pateikiame informacija apie testų kainas ir apytikslę pervežimo taksi kainą. Sąrašą rasite čia.


TURKIJA
Visiems į Turkiją vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio į šalį (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas) anglų arba turkų kalba. 72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Keliautojai, negalintys pateikti neigiamo COVID-19 tyrimo sertifikato, į lėktuvą nebus įleidžiami.

Nuo 2021 m. kovo 15 d. visiems į Turkiją keliaujantiems asmenims yra privaloma per paskutines 72 val. iki atvykimo į šalį užpildyti Keliautojo atvykimo formą (angl. Traveller Entry Form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. 
Elektroninę formą reikia užpildyti https://register.health.gov.tr/ kiekvienam keliautojui (įskaitant vaikus), ją užpildžius sugeneruojamas HES kodas. Formą reikia pateikti atspausdintą arba parodyti atsisiųstą telefone registracijos į skrydį metu.


ZANZIBARAS

Testas nėra privalomas. Nėra jokių papildomų reikalavimų.

Testo atlikimas Zanzibare prieš išvykimą
Testus galima atlikti dviejose medicinos įstaigose: Migombani Testing Facility Stone Town ir Tasakhtaa Global Hospital Stone Town. PGR testo kaina apie 80-120 USD/asmeniui (galima mokėti VISA kortele, Migombani galima atlkti pavedimą doleriais arba Tanzanijos šilingais).
Testas prieš sekmadienio išvykimą turėtų būti atliktas ketvirtadienį - jie siunčiami į žemyną, o rezultatas turėtų būti nuvežtas į ligoninę (negalima gauti el. paštu ar per Itakos atstovą)
Jei testas patvirtina viruso buvimą, keliautojas siunčiamas į 14 dienų karantiną vienoje iš ligoninių ar viešbutyje (konkretaus viešbučio nėra, sprendimas priimamas gavus teigiamą rezultatą).
Karantino išlaidas gali padengti Kliento draudimas, jei jis turi polisą, kuris padengia šią situaciją.
Neturint tinkamo draudimo, karantino išlaidas apmoka Klientas.


ŽALIASIS KYŠULYS

Keliautojai, atvykstantys į Žaliąjį Kyšulį, privalo turėti neigiamo COVID-19 testo pažymą (būtinai anglų ar portugalų kalba). Maksimaliai 72 valandos prieš išvykstant reikia atlikti RT-PGR arba antigeno tyrimą (privaloma visiems vyresniems nei 7 metų keliautojams).
Prieš kelionę taip pat reikia užpildyti ir atsispausdinti sveikatos formą: Sveikatos deklaracijos forma
Norėdami užsiregistruoti ir įlipti į lėktuvą, be galiojančio paso, turite turėti: neigiamo COVID-19 tyrimo rezultatas (RT-PCR arba antigeninis); kelionės dokumentas arba viešbučio pavadinimas viešnagės metu. 
Be to, rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, kuris taip pat apima riziką, susijusią su COVID-19.
Į Žaliojo Kyšulio salą atvykusiems keliautojams, kuriems pasireiškia COVID-19 infekcijos simptomai (karščiavimas, nuolatinis kosulys, sunku kvėpuoti ar kiti į gripą panašūs simptomai), bus atliekamas COVID-19 testas. Kaina (moka pats keliautojas) yra maždaug 100 EUR už RT-PCR tyrimą arba maždaug 20 EUR už antigeno tyrimą. Tyrimo rezultatų laukiantys žmonės yra izoliuoti, sertifikuotoje patalpoje, kurią nurodo Žaliojo Kyšulio sanitarijos tarnybos.

Testo atlikimas Žaliojo kyšulio salose prieš išvykimą
Testą galima atlikti viešbutyje Oasis Atlantico Salinas Sea.
Antigeno testo kaina – apie 30 EUR
PGR testo kaina – apie 75 EUR
Išsamią informaciją galite gauti iš Itaka atstovo vietoje


DOMINIKOS RESPUBLIKA

Testas nėra privalomas. Tačiau oro uoste pasirinktinai turistams ir simptomų turintiems bus atliekamas greitas COVID-19 testas.
Keliautojai turi užpildyti tik elektroninę formą. Formą galima rasti: https://eticket.migracion.gob.do Forma turi būti užpildyta atvykstant ir išvykstant, sistema sugeneruos du QR kodus, kuriuos valdžios institucijos nuskaitys atvykstant ir išvykstant. Dominikos Respublikos oro uostuose yra nemokamas internetas - keleiviai, kurie prieš išvykimą neužpildys formos, galės tai padaryti oro uoste atvykę. Norėdami sutrumpinti atvykimo procedūros laiką, rekomenduojame užpildyti formą likus 72 valandoms iki kelionės, atsispausdinti arba padaryti QR kodo ekrano kopiją. Papildomos informacijos galite rasti: https://viajerodigital.mitur.gob.do  

Testo atlikimas Dominikos Respublikoje prieš išvykimą
Išsamią informaciją apie tai, kaip atlikti testą vietoje, pateikia Itakos atstovas vietoje.
Antigeno testą galima atlikti nurodytose viešbučiuose arba medicinos įstaigose. Pateikiame informacija apie testų kainas ir apytikslę pervežimo taksi kainą. Sąrašą rasite čia.


JUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI

Kiekvienas keliautojas privalo atlikti PGR testą ne aksčiau nei 96 valandos iki skrydžio į Jungtinius Arabų Emyratus. Pažyma turi būti išduota Sveikatos apsaugos ministerijos oficialiai pripažintos laboratorijos anglų kalba. Pareiga pateikti neigiamą testo rezultatą taikoma visiems vyresniems nei 12 metų keleiviams.
Keliautojams, atvykstantiems į Dubajų oro uoste pasirinktinai gali buti atliekamas COVID-19 testas. Kol bus gautas testo rezultatas, reikia karantinuotis, o teigiamo testo rezultato atveju - 14 dienų izoliuotis.
Visi keliautojai, vykstantys į Jungtinius Arabų Emyratus (Dubajų), turi atsisiųsti mobilią programėlę COVID-19 DXB. 

Nuo 2021 m. balandžio 3 d. keliautojams, atvykstantiems iš Lenkijos į Dubajų, nusileidus oro uoste, bus atliekamas papildomas nemokamas PGR testas, kurio rezultatą bus galima sužinoti per 24 valandas. Rezultato reikės laukti užsakyto viešbučio kambaryje. Jei testas bus teigiamas, reikięs 14 dienų izoliuotis.

Testo atlikimas JAE prieš išvykimą
Ras Al Khaimah
Klientai, įsigiję atostogas iš ITAKA (užsakomasis skrydis ir apgyvendinimas viename iš Ras Al Khaimah viešbučių), prieš grįždami į Lenkiją turi galimybę atlikti vieną nemokamą PGR testą. Pasiūlymas galioja iki 2021 m. Kovo 31 d. Norėdami atlikti nemokamą testą, tereikia pateikti savo pasą, skrydžio bilietą ir viešbučio užsakymo patvirtinimą (mažiausiai 2 naktims) vienoje iš medicinos centru: RAK Medical Center - Al Hamra prekybos centre (10.00 – 14.00 valandomis) arba RAK Hospital (dirba visą parą). Testo rezultatus bus galima sužinoti per 12–24 valandas. Išsamią informaciją galite gauti iš Itaka atstovo vietoje.
Dubajus
Apsistojus Dubajuje, prieš grįžtant galima atlikti PGR testą už 250 DHS / asmeniui. (apie 255 PLN / asm.
Išsamią informaciją galite gauti iš Itaka atstovo vietoje.


MALDYVAI

Visi keliaujantys į Maldyvus, nuo 1 metų ir vyresni, turi turėti sertifikatą su neigiamu COVID-19 PGR testo rezultatu.
•    PGR testas turėtų būti atliktas ne anksčiau nei i 96 valandos iki skrydžio į Maldyvus (laikas skaičiuojamas nuo mėginių ėmimo iki numatyto lėktuvo kilimo laiko)
•    Antigeno testo tyrimai nėra priimami
•    Asmenys neturintis pažymos su neigiamu testo rezultatu nebus įleidžiami į lėktuvą.

Sertifikatas su testo rezultatais turi atitikti šias sąlygas:
•    turi būti išduota Sveikatos apsaugos ministerijos oficialiai pripažintos laboratorijos anglų kalba,
•    sertifikate turi būti: testo data ir laikas; išsami informacija apie testą atliekantį asmenį; už bandymą atsakingos laboratorijos pavadinimas; laboratorijos pobūdis; nedviprasmiška informacija apie neigiamą rezultatą

Be to, reikia užpildyti sveikatos deklaraciją ir gauti QR kodą, kurį reikia turėti su saimi oro uoste.
Formą galite rasti adresu: https://imuga.immigration.gov.mv/  
Formą reikia pildyti 2 kartus - prieš išvykstant į Maldyvus ir prieš skrydį atgal į Lenkiją. QR kodas galioja 24 valandas nuo formos užpildymo - deklaracija turi būti užpildyta ne vėliau kaip likus 24 valandoms iki išvykimo. 

Svarbu! Atvykti į Maldyvus be testo gali asmenys, kurie jau yra gavę 2 vakcinas nuo koronoviruso (nuo 2-os vakcinos praėję daugiau nei 14 dienų iki kelionės pradžios). Dokumentas patvirtinantis vakcinos gavimą turi būti pridėtas sveikatos deklaracijoje: https://imuga.immigration.gov.mv/ethd Originalą būtina pasiimti su savimi.

Testo atlikimas Maldyvuose prieš išvykimą
Kiekviename viešbutyje galima tik PGR tyrimai (antigenų tyrimų atlikti negalima).
Testą reikia užsisakyti viešbučio registratūroje likus 2 dienoms iki išvykimo (skrydžiai vyksta penktadieniais, todėl testą registratūroje reikia užsisakyti trečiadienį, mėginiai imami ketvirtadienio rytą 8:00 vietos laiku ir pranešama apie rezultatą penktadienio rytą). Jei iki pervežimo rezultato nėra, viešbutis jį išsiųs kliento nurodytu elektroninio pašto adresu.
Testų kainos:
Hotel Paradise Island Resort: 100 USD,
Hotel Sun lsland Resort & Spa: 100 USD,
Hotel Fihalhohi Island Resort: 112 USD,
Hotel Royal Island Resort & Spa: 100 USD,
Hotel Fun Island Resort & Spa: 100 USD,
Hotel Gangehi Island Resort 150 USD,
Hotel Diamonds Athuruga Island Resort: 90 USD,
Hotel Sandies Bathala Resort: 90 USD.
Jei testas bus teigiamas, visi rezervacijos dalyviai siunčiami į 14 dienų karantiną.
Karantinas vyksta specialiuose viešbučio kambariuose, kuriuose apsistojo klientai, arba (jei vietų nėra) kitame objekte.
Karantino išlaidas gali padengti Kliento draudimas, jei jis turi polisą, kuris padengia šią situaciją.
Neturint tinkamo draudimo, karantino išlaidas apmoka Klientas.