Paieškos rezultatų nėra. Norite kelionės pasiūlymo? Lauksime Jūsų skambučio +370 52 444 333 arba laiško info@kelionespervarsuva.lt


Apie kryptį

Lefkada – ideali vieta burlenčių ir jėgos aitvarų mėgėjams.  Čia gražūs paplūdimiai, krištolo skaidrumo Jonijos jūra, nepaliesta ir autentiška gamta. Lefkada turi viską, norint patirti tikras graikiškas atostogas. Viešbučiai įsikūrę geriausiose salos vietose. Vandens sportas, įdomios ekskursijos, nuo saulės kaitros atgaivinantys baseinai. Tai tik dalis malonumų, kuriuos siūlo Lefkada.

 • Vaizdingi kraštovaizdžiai – nuo uolų vakaruose iki baltų paplūdimių rytuose.
 • Puiki vieta burlenčių ir jėgos aitvarų sporto mėgėjams.
 • Porto Katsiki – gražiausias paplūdimys saloje.
 • Gausu gražių mažų salų aplink Lefkadą (Meganisi, Kastris, Sparta, Scorpios).
   

Graikijos sala Lefkada, dar vadinama Leukadė, yra Jonijos jūroje, prie vakarinio žemyninės dalies kranto. Salą su Balkanų pusiasaliu jungia kelias per pylimą ir pakeliamąjį tiltą. Lefkados miestas yra šiaurinėje salos dalyje, apie 20 min. automobiliu nuo Aktiono nacionalinio oro uosto, esančio Prevezoje. Lefkados miestas (6903 gyv.) turi pėstiesiems skirtą pagrindinę gatvę, krantinę. Norintiems nuvykti į Atėnus - yra tiesioginis autobuso maršrutas.

Skrydis Varšuva - Preveza - Varšuva trunka 2.5 h.  Pervežimas iki viešbučio vykdomas autobusu. Galima atostogų trukmė 7 arba 14 nakvynių. 

Ką pamatyti Lefkadoje?

 • Nidri kriokliai - maudynės krištolo skaidrumo vandenyje

Dėl Lefkadą supančių požeminių vandenų, didžioji salos dalis turtinga augmenija. Aukšti kalnai, kurie supa Lefkadą, yra priežastis atsirasti kriokliams. Vienas gražiausių krioklių yra Nidri pakraštyje - Dimossari, kuris baigiasi baltų uolų tarpeklyje. Vasaros metu, kuomet temperatūra tikrai aukšta, čia galima maudytis krištolo skaidrumo vandens ežerėliuose, kurie telkšo tarp uolų.

 • Porto Katsiki - vienas geriausių Europos paplūdimių

Porto Katsiki paplūdimys kasmet išlieka geriausių Europos paplūdimių sąraše. Paplūdimys yra 40 km į pietvakarius nuo Lefkados miesto. Porto Katsiki paplūdimys yra išties įspūdingas, apsuptas gražių kalvų, dėl kurių paplūdimį pasieksite tik pėsčiomis. 

 • Egremni paplūdimys - ilgiausias paplūdimys Lefkadoje

Paplūdimys įsikūręs pietvakarinėje salos dalyje, apie 30 km nuo Lefkados miesto. Laikomas vienu gražiausių paplūdimių ir populiariausių turistinių vietovių Graikijoje ir Europoje. Žymus dėl nepaprastai mėlyno ir skaidraus vandens bei ilgo paplūdimio. Tai ilgiausias paplūdimys Lefkadoje (2,5 km). Kaip ir Porto Katsiki, Egremni paplūdimį supa uolos. Artimiausias miestelis – Athani, esantis už kelių kilometrų į šiaurę.

 • Kathisma paplūdimys - vandens sporto pramogoms

Neabejotinai vienas gražiausių paplūdimių Lefkadoje, esantis 15 km į pietryčius nuo pagrindinio miesto, netoli Agios Nikitas miestelio. Apsuptas uolų, balto, smulkaus smėlio, o vanduo nuostabios turkio spalvos. Populiarus jaunimo tarpe, nes siūloma daug vandens sporto pramogų.

 • Panagia Faneromeni vienuolynas - svarbiausias religinė vieta

Panagia Faneromeni vienuolynas yra svarbiausias religinis centras Lefkados saloje. Įsikūręs Frini regione, ant kalvos, išdidžiai iškilęs virš miesto, todėl nuo čia atsiveria gražus vaizdas. Panagia Faneromeni vienuolynas buvo pastatytas 1634 metais. Rekonstruotas XIX amžiaus pabaigoje. Šiandien tai muziejus su retomis Bizantijos ikonomis, rankraščiais ir evangelijomis.

 • Agia Mavra pilis - kultūrinis traukos centras

XIV amžiuje ši įspūdinga pilis pastatyta Sicilijos valdovų. Pagrindinis pilies tikslas – apsaugoti miestą nuo priešų. Pilyje yra ir Agia Mavra bažnyčia. Dėka rekonstrukcijos, pilis išliko iki šių dienų. Vasaros metu ši vieta tarsi atgyja, nes vyksta įvairūs kultūriniai renginiai, kurie pritraukia daug lankytojų.

 • Lefkados miestas - aktyvaus poilsio mėgėjams

Istorinis Lefkados miesto centras yra spalvingas, pilnas alėjų, parduotuvių, įdomių muziejų bei Venecijos stiliaus architektūrinių objektų. Šiek tiek toliau, paėjus pakrantės keliu, vietiniai restoranai ir barai siūlo paragauti skanių tradicinių patiekalų.