• Visos kelionės

  ITAKA kainomis!

 • Puiki galimybė įsigyti

  kelionę išsimokėtinai!

 • Daugelį viešbučių aplankėme patys!
 • ITAKA Lenkijoje

  Nr. 1

Wakacje Pod Palmami! Brazylia - Salvador

Brazilija / Pažintinė kelionė / Pažintinė kelionė
919 €
 • Data: 2024-03-03 - 2024-03-10 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 10:00 -> SSA 17:45
  Grįž: SSA 19:45 -> WAW 10:35
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Pagal programą
 • - Keliautojų įvertinimas
 • Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Maršrutas: Salvadoras – Cachoeira – Visų Šventųjų įlanka – Dos Frades sala – Sapirangos gamtos draustinis – Restinga de Praia do Forte savivaldybės gamtos parkas

Kviečiame į keliones iš egzotiškų kelionių serijos „Atostogos po palmėmis“, derinančios ekskursijas ir poilsį atokiausiuose pasaulio kampeliuose. Puikus pasiūlymas savaitės viešnagei kitame pusrutulyje! Programa apima Brazilijos kvintesenciją – gražiausius kraštovaizdžius ir vietinį klimatą, įtrauktą į puikiai suplanuotą kelionę. Salvadoras pilnas gražių kolonijinių bažnyčių, karnavalinių kirvių šokėjų grupių ir spalvingų religinių procesijų, istorinė Cachoeira su žavingomis gatvelėmis ir daugybe pasirenkamų kelionių aktyviems ir gamtos mylėtojams. Susipažinkite su įdomiais gyventojų įpročiais, pasigrožėkite nuostabia miestų architektūra, atsipalaiduokite paplūdimyje, mėgaudamiesi karštais saulės spinduliais ir mėgaukitės tikrai egzotiškomis atostogomis! Atostogas Brazilijoje verta pratęsti apsistojus viename iš ITAKA pasiūlymo viešbučių.

KELIONĖS PLANAS:
1 DIENA.

Tiesioginis skrydis į Salvadorą, Braziliją. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.
2 DIENA. SALVADORAS
Pusryčiai. Aplankysite SALVADORĄ, buvusią Brazilijos sostinę, o šiandien – Bahijos valstiją, kurioje stipri afrikietiška ir portugališka įtaka. Apsilankymas vadinamajame Žemutiniame mieste – Cidade Baixa. Pervežimas į Mercado Modelo – tradicinių amatų turgų. Turgaus pastatai yra senuose muitinės pastatuose priešais garsųjį Lacreda keltuvą, jungiantį Žemutinį miestą su Aukštutiniu miestu. Laisvas laikas vietoje ir galimybė įsigyti rankdarbių gaminių. Tada aplankysite Nosso Senhor do Bonfim (Mūsų geros pabaigos valdovo) bažnyčią. Dėmesio vertas rokoko fasadas, neoklasikinis interjeras ir stebuklų kambarys. Iš kiemo atsiveria nuostabus Visų Šventųjų įlankos, prieplaukos ir Lacerda lifto vaizdas. Taip pat aiškiai matomas Monte Serrat fortas – vienas geriausių Brazilijos karinės architektūros pavyzdžių. Pietūs. Tada pasivaikščiojimas istorinio Pelourinho rajono centro alėjomis ir šlaitais iki garsiojo Cruz Caida paminklo, mininčio 450-ąsias miesto įkūrimo metines. Praça da Cruz Caida yra netoli 4 archeologinių vietovių, kuriose buvo aptikti senamiesčio griuvėsiai. Pelourinho širdis yra Terreiro de Jesus aikštė, apsupta gražių kolonijinio stiliaus daugiabučių namų. Apsilankymas Šv. Pranciškaus – San Francisko, laikoma viena gražiausiai dekoruotų bažnyčių Brazilijoje. Barokinio pastato sienas puošia portugalų menui būdingos baltos ir mėlynos azulejos – keraminės plytelės. Atskirų plytelių skaičius šioje bažnyčioje yra didžiausias Lotynų Amerikoje ir siekia 55 000. Tada pasivaikščiokite Largo do Pelourinho gatve, kurioje gausu XVII ir XVIII amžių namų ir bažnyčių, kai kurios iš jų buvo paverstos muziejais, kultūros centrais ir restoranais. Vergijos laikotarpiu Pelourinho taip pat buvo vieta, kur maištaujantys vergai buvo baudžiami. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
3 DIENA. CACHOEIRA (maršrutas apie 120 km)
Pusryčiai. Išvykimas į istorinį CACHOEIRA miestą, esantį apie 120 km į vakarus nuo Salvadoro. Cachoeira yra Recôncavo, žemės ūkio regiono, kuris vaidino svarbų vaidmenį Brazilijos istorijoje, širdyje, nes tai buvo vienas iš pirmųjų regionų, kuriuos kolonizavo portugalai. Važiuosite per cukranendrių, maniokų ir tabako plantacijas. Miestas žavi barokinėmis gatvėmis, išsaugojusiomis originalų XVII amžiaus gatvių išdėstymą, senamiestis įtrauktas į UNESCO sąrašą. Pietūs. Pasivaikščiosite po barokinį Cachoeira centrą. Puikiai išsilaikiusios akmenimis grįstos gatvės, gražūs seni namai ir bažnyčios atspindi didingą praeitį: nuostabios Nossa Senhora D'ajuda bažnyčios (XVI a.), Ordem Terceira do Carmo su nuostabiais raižiniais. Dienos pabaigoje apsilankykite Dannemann amatininkų cigarų gamykloje. Cigarus ridena tik moterys, kurių tradiciniai drabužiai – spalvoti sijonai, baltos palaidinės ir spalvingos skarelės. Dannemann centras vykdo socialinę ir kultūrinę veiklą, taip pat miško atkūrimo projektą Atlanto miške. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
4 DIENA. LAISVAS LAIKAS/ Visų Šventųjų įlanka – DOS FRADES SALA
Pusryčiai. Laisva diena poilsiui arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): visos dienos kruizas po Baía de Todos os Santos – VISŲ ŠVENTŲJŲ ĮLANKĄ. Laikas saulės vonioms ir maudynėms sustojus pietums DOS FRADES SALOJE (Monks Island). Grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.
5 DIENA. LAISVAS LAIKAS/SAPIRANGOS GAMTOS REZERVAS
Pusryčiai. Laisva diena saulės vonioms arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): nuvykimas keturračiais SAPIRANGOS GAMTOS REZERVETĄ Praia do Forte. Atrassite unikalią gamtos aplinką, kuri skiriasi nuo tipiškos Brazilijos pakrantės. Draustinys įkurtas 1999 m., siekiant apsaugoti regiono fauną ir florą. Tai 600 hektarų Atlanto miško, kurį kerta 7 takai. Važiuosite pažymėtais takais, prižiūrimi vietinio gido per vešlų mišką iki Pojucos upės krioklio. Pertrauka poilsiui ir maudynėms prie krioklio. Grįžimas į bazę, pervežimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
6 DIENA. LAISVAS LAIKAS / RESTINGA DE PRAIA DO FORTE GAMTOS PARKAS 
Pusryčiai. Laisva diena saulės vonioms arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): plaukimas baidarėmis RESTINGA DE PRAIA DO FORTE PARKE ant Timeantube ežero. Su priežiūra 3 asmenų baidarėse galėsite grožėtis gausia augmenija ir retais paukščiais: kolibriais, karalėmis, žakanomis ir mangrovių papūgomis. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
7 DIENA. LAISVAS LAIKAS
Pusryčiai. Laisva diena saulės vonioms. Vakarienė, nakvynė.
8 DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į oro uostą ir išvykimas į Lenkiją. Žmonėms, kurie pratęsia viešnagę poilsiui: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į oro uostą, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
7 nakvynės: **** viešbutyje; dvieviečiai kambariai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai, 2 pietūs, 7 vakarienės • skrydis: Varšuva-Salvadoras-Varšuva • pervežimai: mikroautobusu arba autobusu (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) • gido paslaugos

PAPILDOMAI:
Privalomi mokesčiai vietoje: arbatpinigiai, vietinis gidas, įėjimo bilietai ir vietiniai mokesčiai: apie 70 USD.
Pasirenkamos kelionės: kruizas po All Saints įlanką apie 90 USD, Sapirangos gamtos rezervatas apie 100 USD, baidarės apie 50 USD.
Renginys nerekomenduojamas žmonėms su judėjimo negalia. Susidomėjusius prašome susisiekti su mumis prieš perkant, kad patikrintume galimybę dalyvauti kelionėje.


ref:10164

Kitos kelionės datos

Vila Galé Salvador

Brazilija / Bahia / Salvador
942 €
 • Data: 2024-03-03 - 2024-03-10 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 10:00 -> SSA 17:45
  Grįž: SSA 19:45 -> WAW 10:35
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Pusryčiai
 • - Keliautojų įvertinimas
 • Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: ****

Regionas: Brazilija / Bahia / Salvadoras

Trumpas aprašymas:
 Praleiskite atostogas gyvybingame ir vietinių spalvingame Salvadore! Siūlome viešbutį pirmoje paplūdimio linijoje, netoli smėlėto paplūdimio, skalaujamo Atlanto vandenyno vandenų – ideali vieta atostogoms po kaitria Brazilijos saule. Puiki vieta ir unikalus kraštovaizdis leidžia pajusti miesto, kurio gyvenimas teka sambos ritmu, atmosferą. Pagrindinė viešbučio atrakcija – terasa su baseinu, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į vandenyno platybes. Svečiai gali naudotis 2 restoranais, kuriuose patiekiami gardūs vietiniai ir itališki patiekalai, atitinkantys išrankiausių gurmanų skonį. Atsipalaidavimui ir atokvėpio akimirkai po visą dieną trukusių užsiėmimų rekomenduojami 2 atmosferiški barai, garsėjantys gardžiais ir gaiviais gėrimais, o aukštesnio lygio atsipalaidavimą suteiks sveikatingumo centro siūlomi masažai ir grožio procedūros. Rajone yra daug įdomių lankytinų vietų, įskaitant Bahia modernaus meno muziejų ir spalvingą Pelourinho rajoną. Taip pat būtinai išeikite į ilgą pasivaikščiojimą po žavingus miesto kampelius, o vakarais stebėkite nuostabius ir romantiškus saulėlydžius!

Vieta:
Ondina rajone, apie 6,5 km nuo SALVADOR centro, apie 1 km iki restoranų ir barų, apie 2,5 km nuo Forte de Santo Antônio da Barra, apie 6 km iki Bahia modernaus meno muziejaus, apie 1 km nuo miesto centro. 7,5 km nuo Pelourinho rajono, apie 82 km nuo Garcia D'Ávila pilies, apie 85 km nuo Baleia Jubarte instituto, apie 86 km nuo Praia do Forte; apie 29 km nuo Salvadoro oro uosto; autobusų stotelė apie 50 m nuo viešbučio.

Paplūdimys:
Ondina, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 1 km nuo viešbučio, į paplūdimį galima patekti keliu, skėčiai ir gultai mokami.

Viešbutis:
keturių žvaigždučių, atidarytas 2003 m., renovuotas 2017 m., 224 kambariai, 1 pastatas, 9 aukštai, liftas, erdvus ir elegantiškas fojė, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas Versátil - švediškas stalas, vietinė ir tarptautinė virtuvė, vaikiškos kėdutės vaikams, vegetaras patiekalai, Massa Fina – picerija, vakarienės metu restoranuose privaloma formali apranga (vyrams – ilgos kelnės), 2 barai: fojė ir prie baseino; 7 konferencijų salės, nemokamas bevielis internetas; už papildomą mokestį: automobilių stovėjimo aikštelė, skalbykla; priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Diners Club.

Kambarys:
Standartinis:

2 asm. (galima 1 papildoma lova), 26 m2, kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas, kosmetikos komplektas), bevielis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas, mini baras (mokama pagal suvartojimą); nemokama vaikiška lovelė vaikams iki 2 metų pagal užsakymą prieš atvykstant; balkonas arba terasa (stalas ir kėdės); vaizdas į jūrą už papildomą mokestį.
 
Sportas ir pramogos:
baseinas, laisvos formos, gėlo vandens, apie 110 m2, gylis 1,4-1,8 m, skėčiai ir gultai prie baseino nemokamai; už papildomą mokestį: sveikatingumo centras: treniruoklių salė, hamamas, masažai bei veido ir kūno priežiūros procedūros.


ref:10103

Kitos kelionės datos

Vila Galé Marés

Brazilija / Bahia / Guarajuba
1379 €
 • Data: 2024-03-10 - 2024-03-17 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 10:00 -> SSA 17:45
  Grįž: SSA 19:45 -> WAW 10:35
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: *****

Regionas: Brazilija / Bahia / Camacari

Trumpas aprašymas:
Įsivaizduokite nuostabų, prabangų kurortą, esantį maždaug 200 000 m2 plote, atogrąžų sode, prie pat pasakiškai ilgo, gražaus Guarajuba paplūdimio – tai gali būti jūsų svajonių atostogų peizažas! Erdvus vestibiulis, elegantiškas paveikslais ir egzotiškomis detalėmis dekoruotas interjeras, patogūs kambariai, platus restoranų ir barų pasirinkimas, kurie lepina skoniu, įskaitant barus prie baseino, ir išskirtinai gausi sporto pasiūla reiškia, kad viešbutis turi daugybę ištikimų gerbėjų, kurie įsimylėjo šią vietą. Atkreipkite dėmesį į puikiai į kraštovaizdį integruotą didžiulį baseiną su gultais vandenyje ir nuostabiu vaizdu į vandenyną, kuriame galėsite valandų valandas atsipalaiduoti vėsindamiesi šaltu kokteiliu! Dienomis pramogomis rūpinasi animatorių grupė, vakarais galima pasiklausyti gyvos muzikos, pasigrožėti šokėjų ir akrobatų pasirodymais. Suplanuokite ekskursiją po apylinkes, žavingą, balto smėlio Praia do Forte ir charizmatiškąją Bahijos sostinę – Salvadorą, afrikietiškiausią Brazilijos miestą, garsėjantį nuostabiu senamiesčiu ir puikiais restoranais, tiekiančiais didžiules krevetes!

Vieta:
3,5 km nuo GUARAJUBA centro, apie 2 km nuo restoranų ir barų, apie 14 km nuo Garcia D'Ávila pilies, apie 22 km nuo Baleia Jubarte instituto, apie 22,5 km nuo Praia do Forte, apie 68 km nuo Salvadoro centro; apie 47 km nuo Salvadoro oro uosto; autobusų stotelė apie 2 km nuo viešbučio.

Paplūdimys:
Guarajuba, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, prie pat viešbučio, skėčiai ir gultai mokami; Espera, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 14 km nuo viešbučio, skėčiai ir gultai mokami; Imbassaí, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 27 km nuo viešbučio, skėčiai ir gultai mokami

Viešbutis:
penkių žvaigždučių, atidarytas 2006 m., 480 kambarių pagrindiniame pastate, 96 vasarnamiai pirmame aukšte, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas Tenda dos Milagres – švediškas stalas, vietinė ir tarptautinė virtuvė, yra kėdutės vaikams, vegetariški patiekalai, NEP Lounge – vaikams, švediškas stalas, vietinės ir Viduržemio jūros regiono virtuvės patiekalai, Cravo e Canela – užkandžiai ir lengvi patiekalai švediško stalo principu, vietinė ir tarptautinė virtuvė, Inevitável – à la carte, Viduržemio jūros regiono virtuvė, Massa Fina – picerija, būtina oficiali apranga restoranuose vakarienės metu (vyrams – ilgos kelnės), barai: Swip up baras, Jubiabar fojė, Soul & Blues' Disco, paplūdimio baras; automobilių stovėjimo aikštelė, parduotuvės; 8 konferencijų salės, didelis atogrąžų sodas (200 000 m2), nemokamas bevielis internetas viešose vietose; už papildomą mokestį: skalbykla, priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

Kambarys:
Standartinis:

2 asm., (galima 1 papildoma lova) apie 32 m2, stilingas ir prižiūrėtas, kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas, kosmetikos komplektas), bevielis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas, mini baras; nemokama vaikiška lovelė vaikams iki 2 metų pagal užsakymą prieš atvykstant; balkonas arba terasa (stalas ir kėdės)
Šeimyninis:
2 asm. (galima 1arba dvi papildomos lovos vaikams), apie 32 m2, stilingas ir prižiūrėtas, įrengimas kaip standartiniame kambaryje, balkonas arba terasa (stalas ir kėdės)

Sportas ir pramogos:
baseinas, laisvos formos, gėlo vandens, apie 3000 m2, gylis 1,4-1,8 m, skėčiai ir gultai prie baseino nemokamai; teniso kortas, daugiafunkcė sporto aikštelė, paplūdimio tinklinis, stalo tenisas, biliardo stalas, žaidimų kambarys, sporto salė; žaidimų kambarys ir žaidimų aikštelė vaikams, mini klubas NEP Club (4-12 m.), animacija vaikams ir suaugusiems; už papildomą mokestį: Satsanga SPA: uždaras baseinas, šildomas, sauna, sūkurinė vonia, hamamas, masažai ir veido bei kūno priežiūros procedūros.

Viskas įskaičiuota:
švediško stalo pusryčiai (7.00-11.00), švediško stalo pietūs (13.00-15.30), švediško stalo vakarienė (19.00-22.30), pagrindiniame restorane; užkandžiai nurodytoje vietoje (10.30-1.00); vietiniai gaivieji ir alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (10.00-1.00); būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.


ref:10106

Kitos kelionės datos

Windsor Martinique Hotel

Brazilija / Rio de Janeiro / Rio De Janeiro City
1386 €
 • Data: 2024-11-28 - 2024-12-02 (4 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 06:35 -> GIG 18:10
  Grįž: GIG 20:30 -> WAW 16:20
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Pusryčiai
 • - Keliautojų įvertinimas
 • Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: ***

Regionas: Brazilija/ Rio de Janeiro

Trumpas aprašymas:
Vieta – pirma klasė! Šalia 2 paplūdimiai - garsioji Kopakabana ir turkio spalvos vandenyno skalaujamas Arpoador paplūdimys, tai pasiūlymas atogrąžų atostogoms, kurio negalite atsisakyti! Dieną tyrinėkite šurmuliuojantį Rio centrą su nuostabiomis pramogomis, ragaukite egzotiškų skanėstų ir atsipalaiduokite viešbučio baseine ant stogo, kad vakare galėtumėte smagiai praleisti laiką tikrai braziliškai, šokdami karštos sambos ritmu! Išgirtas už skanią virtuvę, kupiną aromatų ir spalvų bei draugišką aptarnavimą, tai puiki idėja įdomiai kelionei dviese ar bendrai atostogoms su draugais.

Vieta:
apie 12,5 km nuo RIO DE ŽANEIRO centro, parduotuvės ir barai apie 50 m nuo viešbučio, apie 1 km nuo Kopakabanos forto, apie 7 km nuo Cukraus kepalo kalno, apie 12 km nuo Rio de Žaneiro miesto teatro, apie 12 km nuo Kristaus Atpirkėjo paminklo, apie 14,5 km nuo rytojaus muziejaus, autobusų stotelė apie 100 m nuo viešbučio, apie 25 km nuo Rio de Žaneiro oro uosto.

Paplūdimys:
Kopakabana – viešbučio paplūdimys, apie 350 m nuo viešbučio, viešas, smėlio, ilgas ir platus, nuolaidus paplūdimys, kertant gatvę, skėčiai ir gultai mokami; Arpoador – viešbučio paplūdimys, apie 1 km nuo viešbučio, viešas, smėlio, nuolaidus paplūdimys.

Apie viešbutį:
trijų žvaigždučių, reguliariai atnaujinamas, 124 kambariai, 1 korpusas, 7 aukštai, liftai, fojė, 24 valandas per parą dirbanti registratūra,restoranas – švediškas stalas ir a la carte, braziliška ir tarptautinė virtuvė, baras prie baseino; nemokamas bevielis internetas, priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express.

Sportas ir pramogos:
baseinas ant stogo, gėlas vanduo, nemokami gultai; fitneso centras.

Mokamos paslaugos:
Kambarių aptarnavimas.

Kambariai:
Standartinis:

2 asm, (galima 1 papildoma lova vaikui), apytiksliai 18 m2, kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas, kosmetikos rinkinys), bevielis internetas, televizorius, seifas, mini baras (mokama pagal suvartojimą); vienvietis kambarys už papildomą mokestį.


ref:10472

Kitos kelionės datos

Grand Palladium Imbassaí Resort & Spa

Brazilija / Bahia / Imbassai
1494 €
 • Data: 2024-03-10 - 2024-03-17 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 10:00 -> SSA 17:45
  Grįž: SSA 19:45 -> WAW 10:35
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: *****

Regionas: Brazilija / Bahia / Imbassai

Trumpas aprašymas:
Penkių žvaigždučių rojus tropikuose po ranka! Įsikūręs gražioje vietoje tarp egzotiškos Imbassaí gamtos rezervato augmenijos su ilgais smėlio paplūdimiais, kur vešliai žalios palmės linksta į vandenyną. Poilsiautojai turi net 6 restoranus su įvairia, svečių vertinama virtuve ir keletu baseinų, paruoštų ir patiems mažiausiems ir jaunimo klubai su įdomia veikla, vaizdo žaidimais ir karaoke, o visa šeima galės smagiai leisti laiką per animacijas. Šioje vietoje nuolat verda gyvenimas! Po intensyvios dienos įeikite į ramybės ir atsipalaidavimo pasaulį prabangiame SPA centre, kuriame gausu profesionalių procedūrų, kurios patenkins net išrankiausius, arba maloniai praleiskite laiką su atvėsusiu gėrimu viename iš 10 barų. Vertinamas už išskirtinį ir draugišką aptarnavimą, kuriam visada pirmoje vietoje yra svečių poreikiai ir komfortas, tiks tiek atostogoms su visa šeima, tiek nepamirštamai kelionei dviese – čia galite surengti ir vestuves ar jubiliejų. tikrai egzotiška atmosfera!

Vieta:
3 km nuo IMBASSAÍ centro, apie 1 km nuo restoranų ir barų, apie 16 km nuo Praia do Forte ir Garcia D'Ávila pilies, apie 17 km nuo Baleia Jubarte instituto, apie 90 km nuo Salvadoro; apie 69 km nuo Salvadoro oro uosto; autobusų stotelė apie 2 km nuo viešbučio.

Paplūdimys:
Imbassaí, viešas, iškirta viešbučio dalis, smėlėtas, nuolaidus įėjimąs į jūrą, apie 650 m nuo viešbučio, skėčiai ir gultai mokami; Santo Antonio – viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimąs į jūrą, apie 3 km nuo viešbučio, skėčiai ir gultai mokami; Costa do Sauipe, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimąs į jūrą, apie 6 km nuo viešbučio, skėčiai ir gultai mokami;

Viešbutis:
penkių žvaigždučių, pastatytas 2010 m., 654 kambariai, 11 vilų, 2 aukštai, erdvus ir elegantiškas fojė, visą parą dirbanti registratūra, iš viso 6 restoranai: 3 restoranai - švediškas stalas, maisto gaminimas svečių akivaizdoje: pagrindinė Agda - tarptautinė virtuvė, galima restorane kėdutės vaikams, vegetariški patiekalai, Oxum – vietinė ir tarptautinė virtuvė, Poseidonas – Viduržemio jūros regiono virtuvė, 3 à la carte restoranai: Sumptuori – japonų virtuvė, Bahia & Brasa – braziliška virtuvė, Portofino – Viduržemio jūros regiono virtuvė, oficiali apranga privaloma visuose restoranuose vakarienė (vyrams – ilgos kelnės), 11 barų, įskaitant fojė, prie baseino, prie paplūdimio ir SPA centre; butikas, suvenyrų parduotuvė, pinigų keitykla, automobilių stovėjimo aikštelė; konferencijų centras iki 600 žmonių, atogrąžų sodas, nemokamas bevielis internetas; už papildomą mokestį: vaikų priežiūra (pagal pageidavimą), kirpykla (pagal pageidavimą), skalbimo paslaugos; priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express.

Kambarys:
Junior suite:

2 asm., (galimybė pristatyti 1 papildomą lovą asmeniui suaugusiam arba 2 vaikams - sofa) apie 38 m2, stilingas ir prižiūrėtas, kondicionierius, vonios kambarys (sūkurinė vonia ir dušas, wc; plaukų džiovintuvas, kosmetikos komplektas), bevielis internetas, palydovinė televizija, kavos/arbatos rinkinys, lyginimo rinkinys, mini baras, seifas; nemokama vaikiška lovelė vaikams iki 2 metų pagal užsakymą prieš atvykstant; balkonas (stalas ir kėdės).

Sportas ir pramogos:
4 baseinai, laisvos formos, gėlo vandens, įskaitant pagrindinį, apie 3500 m2, gylis. 1,4 m, vaikams su vandens žaidimų aikštele, Splash Pool vandens parkas su čiuožyklomis, apie 600 m2, gylis 0,4 m, El Segredo, apie 400 m2, gylis 1,4 m (tik The Signature Level kambarių svečiams), skėčiai, gultai ir rankšluosčiai prie baseinų nemokamai; teniso kortai, treniruoklių salė, aerobika, smiginis, biliardo stalas, vandensvydis, petankė, daugiafunkcinė sporto aikštelė; kūdikių klubas (1-4 m.), mini klubas (4-12 m.), paauglių klubas (13-17 m.), animacija suaugusiems ir vaikams; už papildomą mokestį: Zentropia Palladium Spa & Wellness, kurio plotas apie 4800 m2 (įėjimas tik svečiams nuo 18 m.): baseinas, laisvos formos, saldaus vandens, apie 660 m2, gylis apytiksl. 1,4 m, baras prie baseino, sauna, sūkurinė vonia, garinė pirtis, ledo kabina, poilsio zona, masažai bei veido ir kūno priežiūros procedūros.

Viskas įskaičiuota:
švediško stalo pusryčiai (7.00-10.30), švediško stalo pietūs (12.00-16.00), švediško stalo vakarienė (18.30-22.30), pagrindiniame restorane; užkandžiai nurodytoje vietoje (16.00-18.00); vietiniai gaivieji ir alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (10.00-2.00); būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.


ref:10107

Kitos kelionės datos

Windsor Excelsior Hotel

Brazilija / Rio de Janeiro / Rio De Janeiro City
1555 €
 • Data: 2024-11-28 - 2024-12-02 (4 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 06:35 -> GIG 18:10
  Grįž: GIG 20:30 -> WAW 16:20
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Pusryčiai
 • - Keliautojų įvertinimas
 • Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: ****

Regionas: Brazilija/ Rio de Janeiro

Trumpas aprašymas:
Puikūs vaizdai į Atlanto vandenyną ir aplinkines kalvas, puikus viešbutis prie pat legendinio Kopakabanos paplūdimio ir pramogų kupinas Rio de Žaneiras – tikras sėkmingų atostogų receptas! Palepinkite savo gomurį skaniais pusryčiais, pilnais braziliškų skonių, atsipalaiduokite baseine ant stogo ir paragaukite gardžių kokteilių, patiekiamų 2 baruose. Elegantiškas interjeras su skoningomis liaudiško stiliaus dekoracijomis suteiks šventinę nuotaiką, o patogūs, gerai įrengti kambariai – ideali oazė poilsio akimirkai po turiningos dienos. Būtinai apžiūrėkite Rio de Žaneiro miestą, kuriame, be garsiojo Kristaus Atpirkėjo paminklo, yra daug gražių paminklų, jaukių barų ir parduotuvių, pilnų spalvingų suvenyrų. Jei svajojate apie palaimingą poilsį, kelios minutės pėsčiomis nuo viešbučio yra platus paplūdimys su švelniu smėliu ir žavingais saulėlydžiais.

Vieta:
apie 11 km nuo RIO DE ŽANEIRO centro, apie 100 m iki parduotuvių, restoranų ir barų, apie 4 km nuo Kopakabanos forto, apie 5,5 km nuo Cukraus kepalo kalno, apie 9 km iki miesto teatro Rio de Žaneiras, maždaug 12 km nuo Kristaus Atpirkėjo paminklo ir Rytojaus muziejaus; apie 25 km nuo Rio de Žaneiro oro uosto; autobusų stotelė apie 200 m nuo viešbučio.

Paplūdimys:
Copakabana, viešas, smėlėtas, ilgas ir platus, nuolaidus paplūdimys, apie 250 m nuo viešbučio, kitapus kelio, skėčiai ir gultai mokami.

Viešbutis:
keturių žvaigždučių, renovuotas 2014 m., 233 kambariai, 1 pastatas, 13 aukštų, liftai, erdvus fojė, visą parą dirbanti registratūra, restoranas – švediškas stalas ir à la carte patiekalai, braziliška ir tarptautinė virtuvė, 2 barai, įskaitant barą prie baseino; 7 konferencijų salės iki 150 žmonių, nemokamas bevielis internetas; už papildomą mokestį: kambarių aptarnavimas, skalbimas; priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express.

Kambarys:
Superior:

2 asm, (galima 1 papildoma lova vaikui), apie 24 m2, kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas, kosmetikos rinkinys), bevielis internetas, televizorius, telefonas, seifas, mini baras (mokama pagal suvartojimą); dalinis vaizdas į jūrą; vienvietis kambarys už papildomą mokestį.

Sportas ir pramogos:
baseinas ant stogo, gėlas vanduo, nemokami skėčiai ir gultai prie baseino; fitneso centras.


ref:10474

Kitos kelionės datos

Arena Copacabana Hotel

Brazilija / Rio de Janeiro / Rio De Janeiro City
1605 €
 • Data: 2024-11-28 - 2024-12-02 (4 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 06:35 -> GIG 18:10
  Grįž: GIG 20:30 -> WAW 16:20
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Pusryčiai
 • - Keliautojų įvertinimas
 • Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10477

Kitos kelionės datos

Miramar Hotel By Windsor

Brazilija / Rio de Janeiro / Copacabana
1704 €
 • Data: 2024-11-28 - 2024-12-02 (4 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 06:35 -> GIG 18:10
  Grįž: GIG 20:30 -> WAW 16:20
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Pusryčiai
 • - Keliautojų įvertinimas
 • Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: *****

Regionas: Brazilija/ Rio de Janeiro

Trumpas aprašymas:
Kviečiame fantastiškoms atostogoms šurmuliuojančiame Rio de Žaneire! Šalia garsiausio Brazilijos paplūdimio Kopakabanos įsikūręs viešbutis yra puikus pasiūlymas tiems, kurie nori derinti aktyvų poilsį ir laiką, praleistą ekskursijose su poilsiu Brazilijos saulės spinduliuose. Yra viskas, ko reikia, kad jūsų viešnagė būtų maloni ir nepamirštama. Svečiai gali naudotis infinity tipo baseinu ant stogo, iš kurio galėsite grožėtis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Taip pat yra restoranas, kuriame patiekiami skanūs valgiai, ir 2 barai, iš kurių vienas yra ant stogo! Sėkmingą viešnagę papildys patogūs ir erdvūs kambariai bei draugiškas ir paslaugus personalas.

Vieta:
apie 12 km nuo RIO DE ŽANEIRO centro, apie 100 m iki parduotuvių ir barų, apie 1 km nuo Kopakabanos forto, apie 7,5 km nuo Cukraus kepalo kalno, apie 11,5 km nuo Rio de miesto teatro Žaneiras, apie 12 km nuo Kristaus Atpirkėjo paminklo, apie 14,5 km nuo rytojaus muziejaus; apie 27 km nuo Rio de Žaneiro oro uosto; autobusų stotelė apie 250 m nuo viešbučio.

Paplūdimys:
Copakabana, vieša, atskira viešbučio dalis, smėlėtas, ilgas ir platus, nuolaidus paplūdimys, apie 50 m nuo viešbučio, kitapus kelio, nemokami skėčiai ir gultai.

Viešbutis:
penkių žvaigždučių, renovuotas 2013 m., 200 kambarių, 1 pastatas, 15 aukštų, liftai, fojė, visą parą dirbanti registratūra, Alloro Al Miramar restoranas – švediškas stalas ir à la carte maistas, itališka virtuvė, 2 barai, iš kurių vienas ant stogo; konferencijų centras, nemokamas bevielis internetas; automobilių stovėjimo aikštelė; už papildomą mokestį: skalbimas; leidžiami nedideli gyvūnai (iki 5 kg; už mokestį); priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express.

Kambarys:
Superior:

2 asm, (galima 1 papildoma lova vaikui), apie 30 m2, kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas, kosmetikos rinkinys), bevielis internetas, televizorius, telefonas, kavos aparatas (mokamas), seifas, mini baras (mokama pagal suvartojimą) ; šoninis vaizdas į jūrą; vienvietis kambarys už papildomą mokestį.

Sportas ir pramogos:
infinity tipo baseinas ant stogo, gėlas vanduo, nemokami skėčiai ir gultai; sporto salė.


ref:10478

Kitos kelionės datos

Apie kryptį