Apie mus

UAB Alfaturas – kelionių organizatorius, turizmo rinkoje dirbantis jau nuo 2002 metų. Per visus šiuos metus, užmezgėme kontaktų ir susiradome draugų daugelyje net ir atokiausių pasaulio kampelių: Margaritos saloje, Seišeliuose, Zanzibare, Kuboje, Meksikoje, Maldyvuose, Balyje, Šri Lankoje ir kitose nemažiau egzotiškose šalyse. Džiaugiamės galėdami jums padėti pamatyti šias ir kitas nuostabaus grožio šalis. Taip pat siūlome poilsines, pažintines bei verslo keliones lietuvių jau pamėgtais maršrutais - Turkija, Egiptas, Kanarų salos, Ispanija, Italija, Graikija, Tunisas, Tailandas.

Tarp gausaus partnerių būrio išskirti norėtume Lenkijos kelionių organizatorių ITAKA. Esame oficialiais ir vieninteliais tiesioginiais atstovais Lietuvoje. ITAKA siūlo daugybę kelionių krypčių iš daugelio Lenkijos miestų tiesioginiais užsakomaisiais reisais. Būdama kelionių organizatorių, tokioje didelėje rinkoje kaip Lenkija, lyderė, ITAKA gali pasiūlyti ne tik didelį krypčių pasirinkimo spektrą, bet svarbiausia, konkurencingas kelionių kainas. ITAKA keliones ypač renkasi didesnės keliautojų grupės ir šeimos su vaikais, nes tikrai gali sutaupyti renkantis keliones iš Varšuvos ar kitų Lenkijos miestų.

Šiuo metu bendradarbiaujame su daugiau nei 300 kelionių agentūrų visoje Lietuvoje, todėl galite patogiau įsigyti mūsų atstovaujamų organizatorių keliones savo mėgstamoje kelionių agentūroje savo mieste. Gausus partnerių tinklas – didžiulė atsakomybė ir mūsų nuoseklaus bei sėkmingo darbo įvertinimas.

Siekdami dar geriau aptarnauti savo klientus, rūpinamės, kad mūsų darbuotojai turėtų aukščiausią kvalifikaciją ir nuolatos tobulėtų. Siekiame klientui paaiškinti ir papasakoti kuo daugiau apie šalis ir kurortus, į kuriuos siūlome vykti atostogauti. Dėl to mūsų darbuotojai kiekvienus metus yra siunčiami į populiariausius ir naujus kurortus, kad vėliau galėtų papasakoti savo įspūdžius ir klientams, objektyviai pristatyti ne tik šalį, bet ir konkrečius viešbučius, bei vietoje siūlomas pramogas. Esame tikri, kad patenkintas klientas yra neįkainojama vertybė, o grįžtantys klientai – siekiamybė.

Klientams visada stengiamės patarti ir padėti išsirinkti labiausiai jų poreikius atitinkančią kelionę – juk atostogos visų laukiamiausias įvykis metuose! Jūsų, mūsų klientų, geras poilsis ir nuostabūs įspūdžiai yra mūsų pagrindiniai darbo tikslai.

Nebijokite rašyti ar skambinti ir teirautis – mes visada pasiruošę Jums pagelbėti! Keliaukite, pažinkite ir kaupkite nepamirštamų prisiminimų bagažą!