Kelionių kryptys

Adžarija

Adžarija pasižymi nepakartojama gamta, Juodąja jūra ir švelniu šiltu klimatu. Jos gamtos peizažą puošia ir vaizdingi kalnai, ir jūra, ir parkai, ir rezervatai. (...)

Daugiau
Agadiras

Šiltas vanduo, pasakiški paplūdimiai apsupti vaizdingos įlankos, Atlaso kalnų pietinė papėdė – tai Maroko turizmo perlas. Senovėje Agadiras buvo tylus prekybos uostas, (...)

Daugiau
Agia Napa

Ayia Napa kurortas įsikūręs salos pietryčiuose ir garsėja nuostabiais paplūdimiais, triukšmingu naktiniu gyvenimu bei žuvies ir jūros gėrybių tavernų gausa. Tai, ko gero, (...)

Daugiau
Alanija

Alanija - jaukus kurortas Tauro kalnų papėdėje,  nutolęs apie 130 km į rytus nuo Antalijos ir apsuptas citrusinių vaismedžių bei bananmedžių plantacijų. Sakoma, kad 1933 m. M. K. (...)

Daugiau
Albanija

Erelių žemė – taip apie savo šalį atsiliepia vietiniai Albanijos gyventojai kaip apie nuostabaus grožio šalį. Didingi monumentai, kalnai, paplūdimiai ir ežerai, (...)

Daugiau
Albanijos Rivjera

Durres kurortas esantis prie Adrijos jūros yra vienas iš labiausiai lankomų Albanijos turizmo centrų ir antras miestas pagal dydį Albanijoje. Miesto istorija mena dar Viduramžių laikus, (...)

Daugiau
Algarvė

Algarvė bene šilčiausias regionas Portugalijos pietuose, pasižymintis ypač švelniu klimatu! Čia driekiasi per 200 km. paplūdimių ir daugelis jų turi Mėlynosios vėliavos (...)

Daugiau
Andalūzija

Andalūzija – Ispanijos regionas pietuose, kur gausu antikinių miestų, dykumų, nepakartojamų paplūdimių Kosta Del Sol ir Kosta de la Luz kurortuose, o aukščiausi Ispanijos kalnai (...)

Daugiau
Andamanų Jūros Pakrantė

Andamanų jūros pakrantė - išskirtinė vieta Tailande. Todėl siūlome poilsį žaliame ir ramiame Krabi regione, nacionalinių parkų ir nuostabios gamtos oazėje Khao Lak, o norintiems (...)

Daugiau
Andora

Grandvalira (1710-2640 m.)   Grandvalira - didžiausias modernus slidinėjimo kompleksas Pirėnuose. Jis apima 5 miestus, kuriuose atpažinsite vaizdus iš 2012 metų FIC Pasaulio (...)

Daugiau
Aostos slėnis

Aosta slėnis Ekstremalios slidinėjimo trasos ir puiki sniego kokybė; Viešbučiai įsikūrę Pila mieste šalia šlaitų ir keltuvų; Courmayeur - prestižinis (...)

Daugiau
Auksinės kopos

Auksinės kopos – legenda byloja, jog kartą čia piratai paslėpė didžiulį lobį, bet gamta juos nubaudė ir taip lobį pavertė į auksines kopas. Kurortas esantis apie 30 km į (...)

Daugiau
Azorų salos

Žavintis devynių „smaragdų“ salynas yra vadinamas vienu iš paskutinių rojaus kampelių. Gražiausios gėlės ir intensyvi pievų žaluma puikiai atrodo juodų, vulkaninių (...)

Daugiau
Bandžulis

Mažiausia šalis Afrikos žemyne, kur gražūs aukso spalvos paplūdimiai, šiltas Atlanto vandenyno vanduo, tanki augmenija ir laukiniai egzotiški gyvūnai. Gambija taip pat (...)

Daugiau
Barselona

Barselona– tai tas miestas, kuris, kaip sakoma „kažką turi“. Katalonijos sostinė – tarsi magnetas, traukiantis tiek naujus turistus, tiek nuolatinius miesto svečius. Gal (...)

Daugiau
Belekas

Belekas-  pats naujausias Turkijos kurortas, esantis 30 km į pietvakarius nuo Antalijos. Anksčiau čia buvo tuščia stepė, kurią 19 amžiuje sultonas Abdulazis liepė apsodinti (...)

Daugiau
Bodrumas

Bodrumas – įsikūręs 170 km nuo Marmario spalvingame pusiasalyje, kur susilieja Egėjo bei Viduržemio jūros. Bodrumas – tai vieno iš septynių pasaulio stebuklų, (...)

Daugiau
Bulgarija

Bulgarija dažnai asocijuojama su plačiais ir gražiais smėlėtais paplūdimiais, apdovanotais Mėlynąja vėliava už švarą ir ekologiją, bei maudynėmis šiltoje ir seklioje (...)

Daugiau
Češmė

Češmė – gražus kurortas mažame pusiasalyje, esančiame Egėjo jūroje, vakarų Antalijoje. Češmės kurorte švelnus klimatas, įspūdinga gamta, čia galima (...)

Daugiau
Chalkidikė

Chalkidikė – pusiasalis Graikijoje. Tai ilgiausias pakrantės ruožas žemyninėje Graikijoje. Apskaičiuota, kad daugiau kaip 500 km užima smėlio paplūdimiai. (...)

Daugiau
Cjego De Avila

Miestai, kuriuose sustojo laikas, o gatvėse galima pamatyti senus automobilius iš praėjusios epochos bei visur esančius revoliucijos simbolius. Nuostabūs paplūdimiai, cigarai, mochito ir (...)

Daugiau
Curacao

Kiurasao – sala, ištisus metus džiuginanti šiluma Kiurasao salą turistai pamėgo dar ganėtinai neseniai. Iki 2010 metų Kiurasao priklausė Nyderlandų kolonijai (...)

Daugiau
Dalamanas

Nuostabios įlankos su įstabaus grožio paplūdimiais apsuptais kalnų, daugybė mažų salelių. Dalamanas yra nedidelis miestelis pietvakarių Turkijoje netoli Egėjo jūros pakrantės, (...)

Daugiau
Dofaras

Dofaro regionas Omane pasižymi itin švelniu klimatu, tad kai karšta kituose regionuose, vietiniai labai mėgsta pasimėgauti šiluma būtent čia. Rytietiška ir (...)

Daugiau
Egiptas

lsėtis Egipte siūlome visus metus. ITAKA jau daug metų bendradarbiauja su geriausių Egipto kurortų viešbučių savininkais, gaudama geriausią kainos ir kokybės santykį. (...)

Daugiau
Elbos sala

Unikali Italijos sala, žavinti miesteliais ant kalvų, kiparisų giraitėmis. Elbos sala yra trečia pagal dydį Italijos sala po Sardinijos ir Sicilijos. 1814 m. Prancūzijos imperatorius (...)

Daugiau
Epirus

Epirus regionas įsikūręs Graikijos žemyninėje dalyje tarp Makedonijos ir Jonijos jūros. Čia vyrauja kalnai, o Jonijos jūros pusėje atrasite nepaprastai gražių paplūdimių ir pajūrio (...)

Daugiau
Essaouira

"Essaouira (tariasi kaip "Esavėra") - labai senas Atlanto vandenyno uostas, apjuostas gynybine siena ir bokštais. Po raudonų atspalvių Marakeše, Ouarzazatėj ir Feze, (...)

Daugiau
Formentera

Balearai (isp. Islas Baleares) - Viduržemio jūros vakaruose esantis salynas, netoli Iberijos pusiasalio, priklausantis Ispanijai. Salyną sudaro 3 salų grupės, skiriamos 40-80 km (...)

Daugiau
Fudžeira

Gražiausi kraštovaizdžiai, vienintelis emyratas prie Omano įlankos, tarp Indijos vandenyno ir Hadžar kalnų. 90 km smėlio paplūdimių kviečia pailsėti, o vandenyne yra net 65 (...)

Daugiau
Fuerteventūra

Nesibaigiantys balto smėlio paplūdimiai, turkio spalvos Atlanto vandenynas, pasakiško grožio peizažai - tai Fuerteventūros lobiai. Paplūdimiai, esantys saloje, puikiai tiks visiems - yra (...)

Daugiau
Graikija

Graikija - viena lankomiausių šalių visame pasaulyje kasmet sutinkanti per 20 milijonų keliautojų. Iš abiejų pusių skalaujama Egėjo ir Jonijos jūrų Graikija traukia salų ir (...)

Daugiau
Gran Kanarija

Žymiausia Kanarų archipelago sala vilioja auksiniais paplūdimiais bei nesibaigiančiomis auksinio smėlio kopomis. Gran Kanarijoje taip pat rasite kalnus su maršrutais pėstiesiems, žalius (...)

Daugiau
Grandvalira

Grandvalira (1710-2640 m.)  Grandvalira - didžiausias modernus slidinėjimo kompleksas Pirėnuose. Jis apima 5 miestus, kuriuose atpažinsite vaizdus iš 2012 metų FIC Pasaulio (...)

Daugiau
Gruzija

Batumis neatsiejama Gruzijos dalis ir nepakartojamo grožio miestas prie Juodosios jūros. Svetingi gyventojai, puikus klimatas, vaizdingos apylinkės ir gamta, švari jūra, labai skani vietos (...)

Daugiau
Hamametas

Hamametas (Hammamet) - seniausias Tuniso pajūrio kurortas yra įsikūręs vaizdingoje Cap Bon pusiasalio įlankoje, tik 140 km nuo Sicilijos pakrantės. Tai Tuniso kurortų sostinė, siūlanti (...)

Daugiau
Holguinas

Holguinas - šiaurinė Kubos pakrantė – tai gamtos grožis: žalios kalvos, bananų, cukranendrių plantacijos ir Karibų jūros paplūdimiai. Viešbučiai nėra suburti (...)

Daugiau
Hurgada

Hurgada palyginti per trumpą laiką, tapo vienu populiariausių Raudonosios jūros kurortų. Šiuo metu kurortas vis dar plečiasi, nors jau dabar yra daugiau nei 200 viešbučių. (...)

Daugiau
Ibiza

Ibiza įvairialypė sala. Viena vertus, čia tarsi linksmybių rojus, kur groja geriausi pasaulio didžėjai, rengiami garsiausi muzikos ir šokių festivaliai. Kita vertus – Ibisoje (...)

Daugiau
Ispanija

Ispanija labai įvairialypė šalis. Ji ne tik kontinentinė, tačiau turi ir salynų, bene labiausiai populiarūs - Kanarų ir Balearų salos. Ispanija žavi temperamentingais vietiniais, (...)

Daugiau
Jonijos Jūros Pakrantė

Erelių žemė – taip apie savo šalį atsiliepia vietiniai Albanijos gyventojai kaip apie nuostabaus grožio šalį. Didingi monumentai, kalnai, paplūdimiai ir ežerai, (...)

Daugiau
Jungtiniai Arabų Emyratai

Nepaprastai modernios metropolijos, prabangūs viešbučiai prie smėlio paplūdimių, vaizdinga dykuma ir auksu tviskantys prekybos centrai. Aplankykite Emyratus ir „Atraskite viską, (...)

Daugiau
Kalabrija

Pietų Italijos regionas Kalabrija – pasakiško grožio kraštas, kurį turistai dar tik pradeda atrasti. Čia Jūsų laukia nuostabi, laukinė ir kontrastinga gamta, (...)

Daugiau
Karibų salos

Kiurasao – sala, ištisus metus džiuginanti šiluma Kiurasao salą turistai pamėgo dar ganėtinai neseniai. Iki 2010 metų Kiurasao priklausė Nyderlandų kolonijai (...)

Daugiau
Kefalonija

Kefalonija - didžiausia sala Jonijos jūroje, jos plotas 906,5 km², gyvena apie 45 tūkst. žmonių. Kefalonijoje  Viduržemio jūros klimatas, todėl vasara yra karšta ir (...)

Daugiau
Kemeras

Pušynais apaugę Tauro kalnai, apelsinmedžių sodai, nuostabūs paplūdimiai ir itin skaidri ir ištisus metus šilta Viduržemio jūra - tai Kemero regionasTurkijoje. Kemerą (...)

Daugiau
Kenija

Kenija, dažnai vadinama Rytų Afrikos perlu, teisėtai didžiuojasi savo išsikirtiniu unikalios laukinės gamtos, pažangios šiuolaikinės civilizacijos ir kultūrų (...)

Daugiau
Kipras

Puiki Kipro istorija siejama su deivės Afroditės kultu. Ji pasirodė iš jūros putų kaip tik Pafoso apylinkėse, vietoje vadinamoje Petra tou Romiou, su kuria siejama dar viena legenda. Dar (...)

Daugiau
Korfu

Korfu (Kerkyros) sala žmones vilioja uždaromis įlankomis, kurortais bei tradiciniais kalnų kaimeliais. Sala garsėja puikiais paplūdimiais, bet taip pat čia galima susipažinti su vietine (...)

Daugiau
Kosas

Koso sala priklauso Graikijai bei Dodekaneso salynui ir yra antra pagal atostogaujančių turistų kiekį šiame salyne po Rodo salos su taip pat puikiai išvystyta turizmo (...)

Daugiau
Kosta Almerija

Kosta Almerija - Viduržemio jūros pakrantė rytų Andalūzijoje, mažasis Ispanijos rojus, turintis nepaprastą ir savotišką gamtos kraštovaizdį. Trumpa (...)

Daugiau
Kosta Blanka

Kosta Blanka – tai vienas žinomiausių kelionės tikslų Ispanijoje. Tai iš tiesų puikus pasirinkimas tiems, kurie trokšta begalinių balto smėlio paplūdimių, gero oro ir (...)

Daugiau
Kosta Brava

Kosta Brava – nuo Barselonos beveik iki pat Prancūzijos sienos einanti kurortinė nenusakomo grožio Viduržemio jūros pakrantė su įlankėlėmis, iškyšuliais, apaugusiais (...)

Daugiau
Kosta De La Luz

Kosta de la Luz yra pietvakarinė Ispanijos pakrantė, kurią skalauja Viduržemio jūra ir Atlanto vandenynas. Jos sostinė - Kadis. Puiki geografinė padėtis, turtinga istorija ir kultūra (...)

Daugiau
Kosta Del Solis

„Saulėta pakrantė“ – tai pietinė Andalūzijos pakrantės dalis, Kosta Del Solis. Čia turistų laukia viskas, kas dažniausiai siejama su Ispanija. Kosta del Solis garsėja savo (...)

Daugiau
Kosta Dorada

Kosta Dorada - tai viena populiariausių Ispanijos kurortinių vietų, esanti pietryčių Katalonijoje, prie Viduržemio jūros. Kontrastingas kraštovaizdis, malonus (...)

Daugiau
Krabi

Krabi provincijos salos – itin gražios, o sezono metu jose mažiau žmonių. Nuostabios smėlio kasos, kuriose auga palmės, urvai uolose, povandeninio pasaulio įvairovė - čia gausybė (...)

Daugiau
Kreta (Chania regionas)

Kreta – didžiausia Graikijos sala, iškilusi Egėjo jūros pietuose, trijų žemynų – Europos, Afrikos ir Azijos prekybinių kelių sankryžoje. Kretoje priskaičiuojama (...)

Daugiau
Kroatija

Tai nuostabus gamtos ir žmogaus kūrinys. Jūs būsite nustebinti radę tiek istorijos, tiek grožio ir tiek puikių vietų poilsiui tokioje nedidelėje šalyje kaip Kroatija. Didžioji (...)

Daugiau
Kruizai

Siūlome išbandyti kruizus po Kanarų salas! ITAKA pasiūloje net 8 kruizų programos, kurių metu pamatysime ne tik lietuvių mėgiamą Tenerifę ar Gran Kanariją, bet ir mažiausią (...)

Daugiau
Kruizai po Kanarų salas

Nuotykių ieškotojai, kreipiamės į Jus! 2019/20 žiemos sezono metu (lapkričio - kovo mėn.) siūlome išbandyti kruizus po Kanarų salas! ITAKA pasiūloje - net 5 kruizų programos, (...)

Daugiau
Kuba

Kuba - didžiausia Karibų jūros sala. Jau vien dėl to jos kraštovaizdis yra nepaprastai įvairus, joje yra daugybė skirtingų miestų ir gausybė paplūdimų - tai visos Karibų jūros (...)

Daugiau
Kušadasis

Kušadasis - nedidelis kurortinis miestelis Aidyn provincijoje, Egėjo jūros įlankoje, paukščio formos pusiasalyje. Iš vienos pusės skalaujamas jūros, iš kitos (...)

Daugiau
Kvarneras

Kvarneras – unikalus regionas su nepaprastai gražia gamta. Šią pakrantę ypač mėgsta keliautojai dėl švelnaus klimato, įvairių gamtos peizažų, puikių (...)

Daugiau
La Gomera

Atlanto vandenyne esanti La Gomera sala priklauso Kanarų salynui. Be to, tai vienintelė vieta šiame salyne, kur vis dar fiksuojamas seisminis aktyvumas. Pagrindinis salos miestas (...)

Daugiau
La Palma

La Isla Bonita – gražioji sala. Taip apie La Palmą su pasididžiavimu atsiliepia vietiniai salos gyventojai. Ir tam yra pagrindo! Didžiausias šios salos privalumas yra unikalus (...)

Daugiau
La Romana

Dominikos Respublika (toliau – Dominika) užima du trečdalius Hispaniola salos teritorijos. Kai 1492 metais salą atrado Kristupas Kolumbas, joje gyveno tainų gentis. Kristupas (...)

Daugiau
Lansarotė

Lanzarotė tai nepakartojama sala! Gimė iš ugnies ir vandens prieš milijonus metų, didingai iškilusi Atlanto vandenyne. Sala žavi egzotiškais ugnikalnių peizažais, (...)

Daugiau
Larnaka

Larnaka - tai trečias pagal dydį miestas Kipre. Larnaka laikoma vienu seniausių Kipro miestų, čia žmonės gyvena jau daugiau nei 6000 metų. Pasakojama legenda, kad Larnaką įkūrė (...)

Daugiau
Lefkada

Lefkada – ideali vieta burlenčių ir jėgos aitvarų mėgėjams.  Čia gražūs paplūdimiai, krištolo skaidrumo Jonijos jūra, nepaliesta ir autentiška gamta. (...)

Daugiau
Lemnas

Lemnas - ramybės oazė, tylūs miesteliai, nuostabūs paplūdimiai ir kalvos. Jus sužavės skanus vietos maistas ir vietinių svetingumas. Aštunta pagal dydį Graikijos sala taip pat (...)

Daugiau
Lesbos

Lesbos sala (tariama Lesvos) yra trečia pagal dydį Graikijos sala. Ją lenkia tik Kreta bei Euboja. Salos pavadinimas kilęs iš graikų lyrikės Sapfo poemų, (...)

Daugiau
Limasolis

Limasolis tai pagrindinis ir svarbiausias Kipro uostas ir antras pagal dydį  miestas, kuris randasi pietinėje salos dalyje, tarp dviejų senovės miestų. Čia gyvena apie 180 tūkst. (...)

Daugiau
Lisabonos pakrantė

Lisabonos pakrantė – Lisabona, Cascais ir Sesimbra – nusėta romaninės, gotikinės, baroko, moderniosios ir postmoderniosios architektūros statiniais, sudarančiais organišką (...)

Daugiau
Madagaskaras

Pasaulio krašto sala – taip vadina Madagaskarą jo gyventojai. Nepamirštami vaizdai, krištolo skaidrumo Indijos vandenynas, smėlio paplūdimiai, palmės, pasakiško (...)

Daugiau
Madeira

Madeira viena iš gražiausių bei saugiausių vietų kelionei. Visus metus žydinti ir žaliuojanti sala traukia keliautojus, bei tuos kurie mėgsta įveikti ne vieną kilometrą pėsčiomis (...)

Daugiau
Maldyvai

MALDYVAI – TŪKSTANTIS SVAJONIŲ SALŲ Maldyvų Respublika, tai valstybė įsikūrusi Indijos vandenyne, į vakarus nuo Šri Lankos. Čia atrasite dievišką orą, balto (...)

Daugiau
Malindi Pakrantė

Kenija, dažnai vadinama Rytų Afrikos perlu, teisėtai didžiuojasi savo išsikirtiniu unikalios laukinės gamtos, pažangios šiuolaikinės civilizacijos ir kultūrų (...)

Daugiau
Maljorka

Maljorka - didžiausia Ispanijos sala, kuri priklauso Balearų saloms. Ankščiau buvo vadinama „ramybės sala“, tačiau šiandien Maljorka tapo viena pagrindinių turistų (...)

Daugiau
Margaritos sala

Geriausios vietos norintiems pažinti Venesuelą ir pailėti – Margaritos ir Coche salos. Nuostabūs saulėlydžiai, glaudus ryšys su gamta (galėsite iš arti stebėti krokodilus (...)

Daugiau
Marmaris

Nuostabūs auksiniai paplūdimiai, švelni žydra jūra, nepakartojami gamtos peizažai, neįprasti senovinio bei šiuolaikinio miesto kontrastai. Marmaris įsikūręs dviejų jūrų (...)

Daugiau
Marokas

Kelionė į Maroką – tai didžiulė puokštė įspūdžių, duodančių apsčiai peno visoms keliautojo juslėms. Šalies svečią pakeri kvapai ir garsai, sklindantys Feso ir (...)

Daugiau
Marsa Alamas

Marsa Alamas (Marsa Alam) – Raudonosios jūros kurortas, nutolęs nuo Hurgados apie 270 km. Ankščiau čia buvo žvejų kaimelis, kurį maždaug prieš dvidešimt metų (...)

Daugiau
Mauricijus

Viza: nebūtina. Skrydžio laikas: Varšuva-Mauricijus: apie 12 valandų (su persėdimu) Vietos laikas: Lietuvos laikas plius 1 valanda. Kalba:  kreolų, galima susišnekėti (...)

Daugiau
Mauricijus1

Viza: nebūtina. Skrydžio laikas: Varšuva-Mauricijus: apie 12 valandų (su persėdimu) Vietos laikas: Lietuvos laikas plius 1 valanda. Kalba:  kreolų, galima (...)

Daugiau
Menorka

Balearai (isp. Islas Baleares) - Viduržemio jūros vakaruose esantis salynas, netoli Iberijos pusiasalio, priklausantis Ispanijai. Salyną sudaro 3 salų grupės, skiriamos 40-80 km (...)

Daugiau
Mombasos pakrantė

Kenija, dažnai vadinama Rytų Afrikos perlu, teisėtai didžiuojasi savo išsikirtiniu unikalios laukinės gamtos, pažangios šiuolaikinės civilizacijos ir kultūrų (...)

Daugiau
Monastyras

Monastyras (Monastir) – miestas, savo istoriją pradedantis nuo finikiečių ir romėnų laikų. Jo pavadinimas  yra lotyniškos kilmės ir reiškia (...)

Daugiau
Naksas

Apie salos vardo kilmę sklando ne viena legenda. Yra tvirtinančių, jog salos pavadinimas kilęs nuo Nakso, Endimiono sūnaus, vadovavusio Karijos žmonėms, vardo. Kita legenda teigia esą salos (...)

Daugiau
Nosy Be

Bė sala - sala pasaulio pakraštyje. Nepamirštami vaizdai, smėlėti paplūdimiai, krištolinio skaidrumo Indijos vandenynas, palmės ir ypatinga gamta - tai tik įžanga į (...)

Daugiau
Omanas

Rytietiška ir nepaprastai paslaptinga šalis, kvepianti smilkalais, žavinti nuostabiais kraštovaizdžiais ir smėlio jūra. Šalis, kurioje svetingumas ir tradicijos (...)

Daugiau
Pafosas

Pafosas - nedidelis kurortinis miestelis išsidėstęs Kipro salos pietvakariuose. Pasak legendos, miestas buvo įkurtas norint įamžinti Trojos karo pabaigą. Pafas - senovinė Kipro (...)

Daugiau
Paros

Parikia (Parikia), Paros sostinė - gražus miestas su baltai dažytais namais bei įspūdingais neoklasikiniais dvarais. Puikiai išsaugota XIII a. Venecijos pilis išdidžiai stovi (...)

Daugiau
Peloponesas

Peloponesas - Graikijos pusiasalis, didelė ir istorinė sritis, esanti tarp Jonijos ir Egėjo jūrų. Dominuoja kalvotas kraštovaizdis (aukščiausia viršūnėTajgeta (...)

Daugiau
Pietų Dalmatija

Dalmatijos regionas yra išsidėstęs šiaurės vakarų-pietryčių kryptimi. Jį sudaro pajūrio žemumos, įsiterpusios tarp Dinarų kalnų ir Adrijos jūros, taip pat greta (...)

Daugiau
Pietų Tirolis

Corvara -  nuošalus Alta Badia įsikūręs kurortas, kuriame trasų ras tiek mėgėjai, tiek profesionalai. 1. Cortina d’Ampezzo  (1224-3243 m.) Detalesnė (...)

Daugiau
Pjemontas

Pjemontas (1360-2823 m.) 5 slidinėjimo zonos; Puikios sąlygos lygumų slidinėjimui bei snieglenčių sportui; 203 trasos mėgėjams 400 km atstumu; Pjemonto trasų planą rasite (...)

Daugiau
Portugalija

Portugalija – viena seniausių Europos šalių, kurioje gausu ant kalvų įsitaisiusių pilių bei sienų juostų miestelių. Pirmąkart apsilankę Portugalijoje turistai lieka sužavėti (...)

Daugiau
Puerto Plata

Čia galite išvysti atviruko vertą vaizdą! Palmės, minkštas ir baltas smėlis, kokoso palmės linkstančios į smaragdo spalvos jūrą. Keliautojai dievina Puerto Platą kurortą (...)

Daugiau
Puketas

Andamanų jūros perlas Daugiau nei dvidešimt balto smėlio paplūdimių Čia yra aukščiausia Budos statula Tailando virtuvė - viena geriausių pasaulyje Aktyvus naktinis (...)

Daugiau
Punta Cana

Dominikos Respublika (toliau – Dominika) užima du trečdalius Hispaniola salos teritorijos. Kai 1492 metais salą atrado Kristupas Kolumbas, joje gyveno tainų gentis. Kristupas (...)

Daugiau
Ras Al Khaima

Ras al Chaima – šiauriausias emyratas, įsikūręs šalia didingų Hajar kalnų, smėlėtoje Persijos įlankos pakrantėje. Vos 45 min ik Dubajaus! Ši vieta dar mažai (...)

Daugiau
Riminis

Nuostabūs, platūs smėlio paplūdimiai, geriausi šokių vakarai Italijoje ir fantastiški pramogų parkai visai šeimai. Adrijos Rivjera ideali vieta poilsiui su draugais ar (...)

Daugiau
Rodas

Rodas – Graikijai priklausanti sala, nuo Lietuvos nutolusi per 2000 kilometrų. Tai viena populiariausių atostogų salų Graikijoje – net patys graikai iš žemyninės dalies (...)

Daugiau
Sal

Žaliojo kyšulio saloje (Sal) (dar vadinama Vėjo sala) vieni geriausių salyno paplūdimių. Idealios sąlygos vandens sportui. Keliaujantiems su šeimomis bei norintiems ramaus (...)

Daugiau
Samos

Daugelis turistų ir vietinių gyventojų salą, kurioje gimė Pitagoras ir deivė Hera, laiko viena gražiausių salų Egėjo jūroje. Samos sala sutiks jus subtropiniu klimatu ir nuostabiais (...)

Daugiau
Santorinas

Santorinis - pasakiška koralų sala su  gražia įlanka, vulkaniniu kraštovaizdžiu ir nepaprastu klimatu. Santorinio Sala, viena iš gražiausių salų Viduržemio (...)

Daugiau
Sardinija

Jeigu norite pailsėti – vykite į Sardiniją. Šioje saloje tikrai pasijusite kaip rojuje ir viską pamiršite. Juk ne veltui salos gyventojai garsėja ilgaamžiškumu ir (...)

Daugiau
Saulėtas Krantas

Saulėtas krantas – labiausiai išsivystęs pajūrio kurortas, apie 35 km nutolęs nuo Burgaso. Saulėtas krantas dažnai vadinamas gražiausiu pajūrio kurortu Bulgarijoje, o visai (...)

Daugiau
Šiaurės Dalmatija

Šiaurės Dalmatija – viena gražiausių ir labiausiai išvystytų pakrančių Kroatijoje. Šiltas Viduržemio jūros klimatas, UNESCO saugomi paminklai bei nacionaliniai (...)

Daugiau
Sicilija

Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, priklausanti Italijai. Jai būdingas tipiškas Viduržemio jūros klimatas: karštos vasaros ir nešaltos žiemos. (...)

Daugiau
Sidė

Sidė (Side) - nedidelis kurortinis miestelis, įsikūręs prie Viduržemio jūros šalies pietuose, 75 km. atstumu nuo Antalijos, netoli vienos seniausių Turkijos gyvenviečių - (...)

Daugiau
Šri Lanka

Šri Lanka – tikras Indijos vandenyno perlas, savo grožiu ir egzotika prilygstantis rojui. Šalis garsi puikiu klimatu, palmėmis apaugusiais atogrąžų balto smėlio (...)

Daugiau
Susas

Susas (Sousse) yra trečias pagal dydį Tuniso miestas, jūrų uostas. Jo istorija prasidėjo daugiau nei prieš du tūkstančius metų. Savo išskirtine vieta,  miestas  (...)

Daugiau
Taba

Taba (Taba) miestelis įsikūręs Egipto, Izraelio, Jordanijos ir Saudo Arabijos pasienyje. Jis yra šiauriausias Akabos įlankos Egipto kurortas.  Šį miestelį Egiptas (...)

Daugiau
Tailandas

Tailandas – tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir (...)

Daugiau
Tanzanija

Zanzibaras – magiška Afrikos žemyno vieta, kurios krantus skalauja Indijos vandenynas. Zanzibaras priklauso Tanzanijos valstybei, nuo kurios ji nutolusi apie 25-50 km. Ši sala (...)

Daugiau
Tasas

Tasos – tai sala Egėjo jūroje, esanti tik 12 km nuo Makedonijos sienos. Graikai šią salą vadina „Šiaurės perlu“. Tai beveik tobulai apskrita sala, (...)

Daugiau
Tenerifė

Saulėje spindintis smėlis, žalios palmės, apsnigta Teidės ugnikalnio viršūnė - tai Tenerifė. Mįslingas, magiškas rojus, viliojantis keliautojus iš įvairiausių (...)

Daugiau
Toskana

Elegantiška Riviera della Versilia Forte dei Marmi – VIP atostogos Etruskų pakrantė ir paslaptinga praeitis Magiška, nepakartojama Elba Garsiausi menų (...)

Daugiau
Trentinas

Trentinas (1300-2179 m.) Modernūs keltuvai bei slidinėjimo trasų įvairovė; Ekstremalios slidinėjimo stotys: Marilleva ir Folgarida; Sniego parkai: Folgarida, Marilleva ir Passo (...)

Daugiau
Tunisas

Tunisas – įspūdinga šalis, pakeičianti nusistovėjusį požiūrį į daugelį dalykų. Čia gali sau leisti atsipalaiduoti, ramiai traukti kaljaną ir šnekučiuotis, (...)

Daugiau
Turkija

Turkijos kurortai – tikra atosotogų oazė. Skanus maistas, puikus aptarnavimas, paslaugūs ir visada pasiruošę padėti vietiniai. Kelionės į Turkiją metu užtikrinsime (...)

Daugiau
Umbrija

Dar prieš keletą metų Umbrija buvo žinoma tik kaip mažiausiai patraukli Toskanos regiono sesė. Tačiau dabar Umbrija vadinama žaliąja Italijos širdimi. Žinoma, Umbrijos regione (...)

Daugiau
Valnordas

Valnordas Valnordo kompleksas apima daugiau nei 1000 ha., kuriame yra 69 slidinėjimo trasos. Jų bendras ilgis yra 93 km su 45 keltuvais. Apima tris zonas:  Arcalis, Arsinal ir Pal. Arcalis (...)

Daugiau
Varaderas

Varaderas (Varadero) – tai didžiausias Karibų jūros kurortas, kuris taip pat dar vadinamas Playa Azul, išvertus į lietuvių kalbą reiškia „žydroji pakrantė“. (...)

Daugiau
Venetas

Venetas Cortina - prestižinis slidinėjimo kurortas; Corvara -  nuošalus Alta Badia įsikūręs kurortas, kuriame trasų ras tiek mėgėjai, tiek profesionalai.   1. (...)

Daugiau
Viduržemio Jūra

Šio kruizo metu aplankysite Balearų salas, Barseloną, Valenciją. Kelionės metu galėsite tiek pailsėti, tiek apžiūrėti miestus bei pasilinksminti! Puikios ekskursijos kiekvieno (...)

Daugiau
Zakintas

Zakintas (gr.k. Zakynthos) – trečia pagal dydį Jonijos jūros sala, įsitaisiusi Peloponeso pusiasalio pašonėje ir priklausanti Graikijai. Joje turistai gali rasti viską: (...)

Daugiau
Žaliojo Kyšulio Respublika

Žaliojo kyšulio saloje (Sal) (dar vadinama Vėjo sala) vieni geriausių salyno paplūdimių. Idealios sąlygos vandens sportui. Keliaujantiems su šeimomis bei norintiems ramaus (...)

Daugiau
Zanzibaras

Zanzibaras – magiška Afrikos žemyno vieta, kurios krantus skalauja Indijos vandenynas. Zanzibaras priklauso Tanzanijos valstybei nuo kurios ji nutolusi apie 25-50 km. Ši sala dar (...)

Daugiau